Програма лояльності «BRAZIL UP» від Бразил-Проф

 

Як це працює?

 

Наші клієнти гідні найкращого! У програмі лояльності "BRAZIL UP" можуть взяти участь всі зареєстровані на сайті користувачі. Реєстрація та наступні замовлення дозволять отримувати накопичувальні знижки, які будуть діяти на постійній основі.

 

Як тільки сума покупок досягне першого порогу - 3000 грн, за клієнтом закріплюється постійна знижка 2% на всі наступні замовлення зроблені на сайті. Коли загальна сума всіх замовлень на сайті дійде до позначки - 10 000 грн, постійна клієнтська знижка складе вже 4%. І т.д по сходах вгору. См. діаграму знижок і порогів нижче ⤵  ⤵  ⤵ 

 

Програма лояльності "BRAZIL UP" працює в автоматичному режимі. Для того щоб не упускати і збільшувати свої накопичення, необхідно здійснювати замовлення тільки зі свого зареєстрованого на сайті особистого кабінету. Потрібно авторизуватися і бути залогіненим в свій обліковий запис.

 

Реєстрацію на сайті можна пройти за допомогою форми" Вхід для клієнтів " в меню сайту, вказавши свою пошту і придумавши новий пароль. Там же є можливість швидкої авторизації за допомогою вашого облікового запису Google або Facebook. Після реєстрації та першого замовлення, система лояльності застосовується автоматично до вашого облікового запису. Не забувайте входити в свій кабінет перед здійсненням замовлення.

 

Переваги зареєстрованих користувачів

 

  • Прискорене оформлення замовлень. Досить один раз ввести дані: адреси, способу оплати і доставки. При наступних замовленнях дана інформація зберігається і підтягується автоматично.
  • Перегляд історії покупок, оплат, особистої інформації.
  • Створення списку бажань і повідомлення про нові поставки товару.
  • Автоматична участь у програмі лояльності.

 

Примітка:

* Ваша постійна знижка не поширюється на акційні товари, а також не підсумовується з іншими акційними пропозиціями.

* Суму накопичень і активної діючої знижки можна подивитися у вашому особистому кабінеті.