Як це працює? 

 

Програма лояльності "BRAZIL UP" заохочує постійних клієнтів таким чином:

  • Початок. Приєднуйтесь до програми, пройшовши швидку реєстрацію на нашому сайті. Можна використовувати ваш обліковий запис Google або Facebook для прискорення процесу. Щойно ви зареєструєтесь і почнете купувати, ви автоматично починаєте заощаджувати. Після того як ви витратите 3 000 грн, ви отримаєте 2% знижку на всі майбутні покупки.
  • Зростання знижок. З кожним вашим замовленням на сайті, ви будете збільшувати поріг знижки. Чим більше ви купуєте, тим більше економите Знижка збільшується зі збільшенням суми ваших покупок. Максимальна можлива знижка - 20%. 
  • Переваги. Ці знижки постійні й автоматично застосовуються до кожної вашої покупки, якщо ви ввійдете у свій акаунт перед здійсненням замовлення. Ваші дані (адреси, способи оплати та доставки) зберігаються для швидкого оформлення замовлень у майбутньому. Ви також зможете переглядати історію покупок і створювати список бажань.

Примітка:

* Знижка не діє на товари за акцією та не поєднується з іншими акціями. Ви завжди можете перевірити свій поточний рівень знижки в особистому кабінеті на сайті.