🪐 Стартуй у новий день з AminoBoom Reconstruction - космічне відновлення для твого волосся! 🧴
Графік роботи:

Пн-Пт:

10:00-18:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою

Як підібрати інструменти для кератинового випрямлення пористого волосся

Ефективність б'юті-процедур для волосся залежить в рівній мірі від експертності майстра, косметичних складів та якості інструментів та обладнання для їхнього проведення. Незамінний атрибут процесу кератинового вирівнювання, нанопластики, ботоксу – вирівнювач для волосся професійний.

випрямляч для волосся професійнийПри виборі техніки важливо врахувати вагомі моменти:

  • тип покриття;
  • здатність тримати задану температуру;
  • зручність тримання у руці;
  • ергономіка - розмір, рухливість дроту живлення тощо;
  • інтуїтивно-зрозуміле керування.

Типи бьюті-обладнання

Для відновлювальних та процедур з догляду за волоссям потрібні найчастіше фени та праски. Кератинове випрямлення пористого волосся, ботокс висуває перед майстром кілька завдань: після ретельного миття голови клієнта шампунем глибокої очистки потрібно висушити волосся до 50-80%, щоб нанести засіб, підсушити його ще до 100% і потім надійно зафіксувати на волосяному стрижні.

Професійний фен із різними режимами обдуву гарячим/холодним повітрям допоможе усунути залишки вологи. «Запаяти» кератин або вітамінно-мінеральний комплекс, створити захисну плівку на поверхні волосинки допоможе тільки прасування.

Зафіксувати кератин для пористого волосся і здорового, не ослабленого потрібно при різному температурному режимі. Тому важливо, щоб майстер підібрав термальний вплив чітко під ваш тип волосся та його особливості. Ми не розглядатимемо прасування з металевими пластинами, адже вони не можуть забезпечити потрібної температури нагріву для гарячого ботоксу та кератину. Виробники пропонують професійні вирівнювачі з різним покриттям пластин, здатних досягти потрібних 200℃:

  • кераміка. Добре ковзає по волоссю, рівномірно прогрівається. Але використовувати потрібно без стайлінгу;
  • турмалін. Висока швидкість нагрівання, гарне ковзання. Турмалін при нагріванні виділяє негативні іони, що сприяють збереженню природної вологи волосся, закриттю лусочок кутикули;
  • титан. Метал міцний, надійний, довговічний. Ідеальний для процедур креатинування та ботоксу, адже не вступає в реакцію із засобами стайлінгу. Пластини відмінно ковзають, не приклеюються до в'язких складів.

Відрізняються вони не матеріалом пластин, а й їхнім розміром, рухливістю, температурними режимами.

Застосування вирівнювачів

До окремої категорії варто віднести ультразвукові та інфрачервоні пристрої для відновлювальних процедур. Можна купити кератин для пористого волосся, але так і не досягти бажаного результату. Мало того, ще й нашкодити собі, отримати протилежний ефект – більше ламкості, тьмяності, якщо застосувати неправильну праску.

Професійні майстри знають, що надати візуальної виразності та краси можна тільки наповненому, здоровому волоссю. Ультразвуковий інфрачервоний вирівнювач складається з активних полотен різного призначення: одна пластина ультразвуком розщеплює молекули відновлювальних складів, води на дрібні часточки, що сприяє їхньому швидкому вирівнюванню в порожнечі кортексу, а друга зігріває теплом іч-спектру волосинку, чим сприяє більш активному поглинанню. Техніка сприяє регенерації волосся на клітинному рівні при використанні складів для його глибокого відновлення.

Придбання у Brazil-Prof

У нашому інтернет-магазині запропоновані косметичні засоби та обладнання для найпопулярніших та інноваційних процедур відновлення, живлення, випрямлення, нанопластики волосся. Фени, стайлери, вирівнювачі, ботокс, професійні шампуні глибокого очищення, маски – лише сертифікована продукція провідних розробників зі світовим ім'ям.

Наші досвідчені майстри підкажуть, чи можна робити кератин для пористого волосся і наскільки ефективним він буде, які кроки зробити для більшої результативності, які інструменти підібрати для реалізації процедури. Навчання сучасним методикам та всім секретам догляду за волоссям. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя.

Вгору