Цей документ - це публічна оферта (пропозиція) інтернет-магазину «BRAZIL-PROF» про продаж товарів

1. Загальні положення

1.1. Справжня публічна оферта (далі - Оферта) є офіційною пропозицією ФОП Удовіченко Є.С. 3334920323, укласти договір роздрібної купівлі-продажу товару на Сайті дистанційним чином на умовах, визначених у цьому Договорі та містить всі істотні умови Оферти.

1.2. Замовлення Покупцем товару, розміщеного на Сайті, означає, що Покупець згоден з усіма умовами цієї Оферти.

1.3. Сайт має право вносити зміни в Оферту без повідомлення Покупця.

1.4. Термін дії Оферти не обмежений, якщо інше не зазначено на Сайті.

1.5. Сайт надає Покупцеві повну і достовірну інформацію про товар / послуги, включаючи інформацію про основні споживчі властивості товару, місце виготовлення, а також інформацію про гарантійний термін і термін придатності товару на Сайті в розділі, контакти або за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту.

2. Предмет Оферти

2.1. Сайт зобов'язується передати Покупцеві товар, призначений для професійного, особистого, сімейного, домашнього чи іншого використання, на підставі розміщених Замовлень, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити Товар на умовах цієї Оферти.

2.2. Найменування, ціна, кількість товару, а також інші необхідні умови Оферти визначаються на підставі відомостей, наданих Покупцем при оформленні замовлення.

2.3. Право власності на замовлені товари переходить до Покупця з моменту фактичної передачі товару Покупцеві і оплати останнім повної вартості товару. Ризик можливого пошкодження товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі товару Покупцеві.

3. Вартість товару / послуг

3.1. Ціни на товар визначаються Продавцем в односторонньому безспірному порядку і вказуються на сторінках інтернет-магазину, розташованого за інтернет-адресою: https://brazil-prof.com/.

3.2. Ціна товару вказується в гривнях.

3.3. Остаточна ціна товару визначається послідовною дією на ціну товару знижок за таким порядком:

  • Акційна знижка
  • Знижка за промокодом
  • Знижка постійного Покупця

3.4. Розрахунки між Сайтом і Покупцем за товар проводяться способами, зазначеними на Сайті при оформленні замовлення через корзину.

4. Момент укладання Оферти

4.1. Акцептом цієї Оферти (договору) є оформлення Покупцем замовлення на товар відповідно до умов цієї Оферти. Оформлення Покупцем замовлення на товар виробляється шляхом вчинення дій вказаних в розділі «Оформлення замовлення».

4.2. Покупець акцептує справжню Оферту, висловлює згоду в тому, що:

  • реєстраційні дані (в тому числі персональні дані) вказані їм добровільно;
  • реєстраційні дані (в тому числі персональні дані) передаються в електронній формі каналами зв'язку мережі «Інтернет»;
  • реєстраційні дані (в тому числі персональні дані) передані Сайту для реалізації цілей, зазначених у цій Оферті, і можуть бути передані третім особам, для реалізації цілей, зазначених у цій Оферті;
  • реєстраційні дані (в тому числі персональні дані) можуть бути використані Сайтом в цілях просування товарів і послуг, шляхом здійснення прямих контактів з Покупцем за допомогою каналів зв'язку;
  • з метою додаткового захисту від шахрайських дій реєстраційні дані, зазначені Покупцем (в тому числі персональні дані), можуть бути передані банку, який здійснює транзакції по оплаті оформлених замовлень;
  • дана Покупцем згода на обробку його реєстраційних даних (в тому числі персональних даних) є безстроковим і може бути відкликана Покупцем або його законним представником, подачею письмової заяви, переданої Сайту.

5. Повернення товару та грошових коштів

5.1. Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

5.2. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого товару на банківську карту або поштовим переказом.

5.3. Більш детальну інформацію про повернення товару та грошових коштів можна знайти в розділі сайту «Оплата і доставка».

6. Доставка товару

6.1. Доставка товару Покупцю здійснюється в терміни, узгоджені Сторонами при підтвердженні замовлення співробітником Сайту.

6.2. При кур'єрській доставці товару Покупець ставить свій підпис в накладній, яку йому зобов'язаний передати кур'єр. Дана підпис служить підтвердженням того, що Покупець не має претензій до комплектації товару, до кількості і зовнішньому вигляду товару.

6.3. Після отримання товару претензії до кількості, комплектності та виду товару не приймаються.

6.4. Більш детальну інформацію про доставку можна знайти в розділі сайту «Допомога».

7. Термін дії Оферти

7.1. Справжня Оферта набуває чинності з моменту її акцепту Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту публічної Оферти.

8. Додаткові умови

8.1. Сайт має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

8.2. Сайт та надані послуги можуть тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Сайту має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

8.3. До відносин між Покупцем і Сайтом застосовуються положення українського законодавства.

8.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Сайту по телефону або іншим доступним способом. Всі виникаючі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

9. Реквізити Сайту

Найменування юридичної особи: ФОП Удовіченко Є.С. 3334920323

Місцезнаходження юридичної особи: 65020, Одеська обл., Місто Одеса, вулиця Асташкина, Будинок 21