Умови обміну та повернення товару

Згідно діючих норм українського законодавства, парфюмерно-косметичні товари належної якості не підлягають поверненню або обміну.

Ми цінуємо свою репутацію. Весь асортимент косметики нашого інтернет-магазину - це 100% оригінальна продукція. Компанія Бразил-Проф є офіційним представником і імпортером всіх представлених на сайті брендів. Купуючи продукцію у нас, ви захищені від простроченої, неякісної та неоригінальної продукції.

Якщо товарна одиниця підлягає поверненню, то грошові кошти будуть переведені на банківську карту. Тому наш менеджер може запросити ваші дані: номер карти, ПІБ та ІПН.

НЕ підлягає поверненню / обміну товар:

 1. Якщо загублена накладна або товарний чек
 2. Якщо товар використовувався
 3. Якщо він відноситься до одного з нижче перерахованих категорій:
 • гребінці, щітки, утюжки, вирівнювачі
 • одноразова продукція
 • пензлик, миски, лопатки, аксесуари
 • акційні і уцінені товари

 

Однак, якщо ви зіткнулися з проблемою в замовленні, іноді таке трапляється, то будь ласка, повідомте нам і ми постараємося вирішити її в найкоротші терміни.

 

 • Товар прийшов пошкодженим

Якщо товар постраждав при транспортуванні, ми безкоштовно і негайно відправимо вам новий. Всі розгляди з транспортною компанією пов'язані з ушкодженнями, ми беремо на себе. Зв'яжіться з менеджером, який відправляв замовлення, опишіть ситуацію, прикладіть фото і ми вам допоможемо.

*Обмін або повернення здійснюється протягом 1-го - 2-х робочих днів, тільки після отримання нами назад пошкодженої позиції.

 

 • Товар не відповідає замовленню

Якщо товар не відповідає замовленню, таке буває дуже рідко, але можливо. Ваше замовлення збирають люди і людям іноді властиво помилятися. Повідомте про проблему і ми замінимо або відправимо відсутні одиниці за наш рахунок, а також закріпимо за вами знижку на наступне замовлення або покладемо приємний сюрприз в якості вибачень.

*Обмін або повернення здійснюється протягом 1-го - 2-х робочих днів, тільки після отримання нами назад не відповідною замовленню позицію.

 

 • Посилка з товаром не прийшла

Для початку зверніться в транспортну компанію і дізнайтеся місцезнаходження посилки або відстежте її за допомогою ТТН, яка приходить вам в СМС повідомленні. Якщо вам не дають ніякої інформації або повідомляють про втрату посилки, то як і в першому випадку, потрібно зв'язатися з нашим менеджером і ми безкоштовно відправимо вам нове замовлення і покриємо всі витрати на транспортування.

*Обмін або повернення здійснюється протягом 1-го - 2-х робочих днів, тільки після підтвердження від транспортної компанії втрати вашої посилки.

 

 • Бракований товар

На жаль, від товара з недоліком при виробництві не застраховані навіть найбільші і популярні бренди. Якщо ви виявили бракований товар, зв'яжіться з нами. Ми запропонуємо найбільш прийнятні варіанти вирішення повернення або обміну.

*Обмін або повернення здійснюється протягом 1-го - 2-х робочих днів, тільки після отримання нами назад бракованого товару.

 

Зв'яжіться з нами, якщо у вас є запитання:

 

 написати в Viber

 написати в Telegram

 написати в WhatsApp

 подзвонити +380939664066