🪐 Стартуй у новий день з AminoBoom Reconstruction - космічне відновлення для твого волосся! 🧴
Графік роботи:

Пн-Пт:

10:00-18:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Окислювачі для волосся

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою

Окислювачі для волосся: особливості, вибір, придбання

Професійні фарби для волосся відрізняються від пропозицій мас-маркету високою якістю, складом і відсутністю в складі окислюючих компонентів. Щоб пігмент надійно проник у кожну волосинку, необхідно купити окислювачі для волосся. Тільки в тандемі з активатором фарба дасть бажаний колір на волоссі різного кольоротипу.

Призначення окислювача

окислювачі для волоссяОксидант для волосся виконує низку функцій:

 1. Освітлює волосся перед проникненням фарби. Один колір на світлому/темному волоссі виглядає по-різному. Попереднє освітлення допомагає домогтися ідеального однорідного кольору, а не отримати неприємний відтінок. Активна речовина, перекис водню, окислювача проникає в структуру рогового шару волоска, відкриває його лусочки, всередині волосся вступає в реакцію з меланіном (натуральним пігментом), частково руйнує його. Фарба проникає в частково порожню структуру волосинки, заповнює вимитий пігмент і надійно утримується в ньому.
 2. Варіює різні півтони при тонуванні, навіть на знебарвлених і освітлених раніше пасмах.
 3. Дуже добре справляється з сивиною.
 4. Допомагає коригувати прикореневу частину (тонувати), виправити небажані відтінки.
 5. Забезпечує додатковий захист волосся, шкіри голови від хімічного впливу. У професійні окислювачі для волосся додані різні живильні компоненти для догляду та додання волоссю блиску, еластичності і збереження природної краси.

Пропорції змішування

Сучасні окислювачі для волосся професійної лінійки розроблені за унікальними рецептурами. Це збалансована формула оптимальної консистенції для отримання економічної і зручної фарбувальної суміші. У тандемі з пігментами забезпечують ефективне фарбування, адже маса щільно огортає кожну волосину, фіксується, залишки добре змиваються. Важливо чітко дотримуватися пропорції змішування.

Для кожного методу фарбування є встановлені правила поєднання активних компонентів:

 • стійкий колір дає 1 частина фарби + 1 частина оксиданта;
 • для сивого волосся пропорція аналогічна (1:1);
 • освітлення 1:2;
 • мелірування 1:1,5;
 • колорування 1:1;
 • тонування 1:2 (активатор з мінімальним відсотком перекису).

окисникиПринципи використання

До складу окислювачів входять перекис водню, буферні компоненти, каталізатори, консерванти, ароматизатори, компоненти для догляду. Чим більший вміст перекису водню, тим вищий відсоток оксиду (6%, 12%). Маркування Vol вказує на кількість кисню, який вивільняється (5 vol, 12 vol, 20 vol).

Якої сили використовувати окислювачі для волосся, залежить від початкового кольору локонів, від їхньої структури і бажаного результату. Наприклад, темне волосся перефарбувати у світле можна тільки після якісного знебарвлення. Для темного шатена потрібен оксид 12%, але якщо структура волосків слабка, кутикула пошкоджена, не варто впливати додатковими стресами на них. Потрібно використовувати 9%, а краще 7,5% склади.

Низьковідсоткові оксиди актуальні для тонування натурального волосся, раніше освітленого і тільки для легкого оновлення кольору. Для фарбування тон в тон або на один щабель темніше підходить 3% = 10 vol, для зміни 1-2 тонів і сивини 6% = 20 vol, освітлення від 2-х до 4-х тонів можливе зі складом 9% = 30 vol, фон освітлення на 4-5 тонів забезпечує 12% = 40 vol.

Пропозиції Brazil-Prof

У нашому інтернет-каталозі знайдете рекомендації щодо бажаного складу професійного окислювача для фарби для волосся. Власниці будь-якого кольоротипу зовнішності знайдуть для себе цікаві рішення. Ми пропонуємо тільки комплексні варіанти, де всі компоненти ідеально збалансовані. Окислювач чітко працює зі «своїми» пігментними складами, дає оптимальний Ph-фактор у процесі фарбування. Це турбота за волоссям при забезпеченні 100% результативності колористики.

У нас окислювачі для волосся купити можуть жителі будь-якого куточка України. Доставка товару до Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Львова, Запоріжжя.

Вгору