🪐 Стартуй у новий день з AminoBoom Reconstruction - космічне відновлення для твого волосся! 🧴
Графік роботи:

Пн-Пт:

10:00-18:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Шампунь глибокого очищення

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше за популярністю за назвою

Шампунь глибокого очищення: особливості, рекомендації щодо застосування

Ніяк не можете позбутися відчуття стягнутості шкіри голови, на волоссі залишається пінка від засобів укладання, локони, на ваш погляд, недостатньо чисті? Позбутися від подібних неприємностей допоможе шампунь глибокого очищення. Купити засіб можуть власниці сухого, жирного, нормального, пофарбованого, ушкодженого волосся. У цьому його універсальність.

Шампунь глибокого очищення як окрема категорія косметики

Шампунь глубокої очистки Пам'ятаємо, що щоденний і професійний догляд відрізняються. Не варто застосовувати концентровані засоби, що використовуються б'юті-майстрами в салонних процедурах, кожен день вдома. Шампунь для глибокого очищення волосся відноситься до концентрованих складів з великим вмістом ПАР. Пишна піна, відмінний результат (миють «до скрипу»), активні речовини усувають всі плівки, захисні бар'єри, що робить волосся уразливими перед негативними зовнішніми впливами.

Застосовувати професійний шампунь глибокого очищення потрібно тільки перед різними салонними процедурами, нанесенням відновників, живлячих складів, щоб на їхньому шляху не було бар'єрів і діючі компоненти проникали безпосередньо в структуру волосся, а не залишалися на плівці.

Шго купити можуть власниці будь-якого типу волосся. Це універсальний засіб підходить для сухої, чутливої, жирної, комбінованої, нормальної шкіри голови. Ніякої сухості, стягнутості і печіння. Головне, довіряти надійним виробникам, які розробили абсолютно безпечні, екологічні, ефективні рецептури.

Принципи використання шампуню глибокого очищення

Найчастіше склади використовуються в салонах краси майстрами. Якщо в цьому є необхідність:

  • очистити волосся після складного укладання після масел, силіконів, стайлінгу;
  • прибрати навіть легку плівку з волосся (перед кератиновим випрямленням, фарбуванням, ламінуванням і іншими салонними процедурами);
  • відкрити всі лусочки на волосині для більш глибокого і рівномірного розподілу компонентів, яких наносять (поживних речовин від масок, фарбувальних пігментів).

Шампунь глибокого очищення купити необхідно перед гарячими техніками салонних процедур. Склад не просто очищає необхідні зони, але і захищає волосся від згубного термічного впливу.

Це справжнє диво для відновлення насиченості кольору освітленому волоссю. Процедура освітлення робить структуру волосся дуже пористою. Тому вони жовтіють, поглинаючи відтінки з навколишнього середовища (сигаретний дим, залишки стайлінгу). Шампунь глибокого очищення ретельно змиває все забруднення.

Купівля в Brazil-Prof

У нашому інтернет-магазині запропоновані професійні засоби по догляду та відновленню волосся. Brazil-Prof - офіційний дистриб'ютор косметики Felps Professional. Саме цей виробник пропонує купити шампунь глибокого очищення на основі екологічно безпечних компонентів високої ефективності.

Чому варто вибрати ці склади?

  1. Ідеально опрацьовані рецептури підтримують нормальний pH-баланс шкіри, не сушать її і не створюють відчуття стягнутості.
  2. Засіб збалансований, невелика його кількість створює пишну піну (економну витрату).
  3. У комплексі з поживними речовинами, масками стане ефективним способом правильного догляду за волоссям, поліпшенням ефективності подальших процедур.

Шго (шампунь) купити можна онлайн з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя або відвідати офлайн-магазини в Одесі, Дніпрі, Івано-Франківську, Стрию. У цих же містах діють навчальні центри для майстрів б'юті-індустрії щодо правильного застосування інноваційних складів.

Що таке шампунь глибокого очищення?

Це очищаючі шампуні з підвищеною концентрацією поверхнево-активних речовин, які розщеплюють жир і бруд.

Коли найчастіше використовують ШГО?

  • щоб очистити волосся після складної укладання після масел, силіконів, стайлінгу
  • перед кератиновим випрямленням, фарбуванням, ламінуванням і іншими салонними процедурами;
  • відкрити всі лусочки на волосині для більш глибокого і рівномірного розподілу наносяться поживних речовин від масок, фарбувальних пігментів.

Чому варто купити в Brazil-Prof?

У нашому інтернет-магазині запропоновані професійні засоби по догляду та відновленню волосся. Brazil-Prof - офіційний дистриб'ютор косметики Felps Professional.

Вгору