Наша зовнішність є відображенням нашого внутрішнього стану, і здорове та красиве волосся – не виняток. Однак негативний вплив навколишнього середовища, погані звички, неправильний догляд та спосіб життя можуть серйозно пошкодити локони, зробивши їх тьмяними, ламкими та сухими. У цьому випадку справжнім порятунком може стати процедура холодного відновлення волосся, яка поверне пасмам життєву силу і зробить їх здоровими та красивимиХолодний ботокс волосся.

Що таке холодне відновлення волосся?

Косметологічна процедура холодного відновлення волосся – це сучасний метод зміцнення та відновлення пасом. Вона також відома як холодний ботокс, і дійсно дозволяє повернути локонам здоровий і доглянутий вигляд, робить їх сильнішими та блискучими, а також усуває ламкість та посічення.

Холодний ботокс волосся заснований на використанні спеціального засобу, що містить різноманітні поживні компоненти, які наносяться на волосся і здійснюють на них позитивний вплив. На відміну від традиційного ботоксу, який застосовується в косметології для усунення зморшок, склади для холодного відновлення не містять токсичних складових і не передбачають проведення уколів, що робить процедуру безпечнішою та менш шкідливою для волосся.

Відмінність холодного ботоксу від гарячого

Розбираючись, що таке холодне відновлення волосся, необхідно зрозуміти різницю між такою процедурою та гарячим ботоксом. І ця різниця полягає у способі впливу на волосся та використанні термічних інструментів.

Гарячий ботокс для волосся проводиться із застосуванням термічних інструментів, наприклад, вирівнювача або фена, які необхідні для активації компонентів засобу та їхнього проникнення у структуру волосся. Термічний ефект розкриває кутикулу волосся, що дозволяє поживним речовинам краще проникнути всередину волосся.

На відміну від гарячого ботоксу, холодне відновлення волосся не вимагає використання термічних інструментів. Спеціальний засіб, що містить різні поживні компоненти, наноситься на волосся й одразу починає діяти без додаткової активації.

Гарячий ботокс часто більш травматичний для волосся, оскільки висока температура може негативно позначитися на його структурі та стані. Холодний ботокс не завдає шкоди локонам і шкірі голови, завдяки чому є безпечнішим методом догляду.

Холодне відновлення волосся: основні переваги

Холодний ботокс волосся - процедура, яка має низку переваг. Вона допомагаєпроцедура холодного відновлення волосся:

  • відновленню та оздоровленню пошкодженого волосся, роблячи його сильнішим і пружнішим;

  • збільшити об’єм, додати блиску та здоров'я;

  • покращити стан шкіри голови та зміцнити волосяні цибулини;

  • зменшити випадіння волосся.

Також така косметична процедура має захисний вплив. Вона дозволяє створити на поверхні кожної волосини захисну плівку, яка запобігає пошкодженню волосся сторонніми чинниками, такими як ультрафіолетові промені, вітер, сухе повітря тощо.

Процедура не має протипоказань за винятком реакцій індивідуальної непереносимості і може бути проведена на будь-якому типі волосся, у тому числі і фарбованому.

Як відбувається процедура у перукаря?

Процедура холодного ботоксу для волосся триває близько 90 хвилин і проходить у кілька етапів:

  1. Перший етап – це очищення волосся. Перукар використовує шампунь глибокого очищення, який допомагає видалити забруднення та готує пасма до подальшої процедури.

  2. Потім пасма підсушують м'яким рушником і, іноді, феном, виставленим на холодний режим обдування.

  3. Після цього наступає етап насичення волосся вітамінами і поживними речовинами. Для цього на волосся наносять спеціальний засіб, який містить комплекс вітамінів та мінералів, необхідних для здоров'я волосся. Він впливає на волосся, живлячи його зсередини, заповнюючи його пошкоджені ділянки і роблячи сильнішим і пружнішим. Для того щоб суміш проникла вглиб волосяних стрижнів, волосся можна обдувати теплим струменем повітря.

  4. Завершальний етап – це фіксація результату. Після того, як ботокс нанесений на волосся, його необхідно фіксувати за допомогою спеціального бальзаму. Він закріплює ефект, додає пасмам м'якості та блиску.

Після завершення всіх етапів процесу локони промивають і укладають як завжди.

Тривалість ефекту процедури

Дізнавшись про те, що таке холодний ботокс, багато дівчат цікавляться тим, як довго триває ефект такої процедури. Тривалість результату залежить від багатьох чинників — від початкового стану волосся, якості обраного засобу та професіоналізму майстра, який проводить холодне відновлення. Хоча вартість складів для ботокса не є визначальним фактором їхньої якості, все ж таки дешеві засоби з мас-маркету точно не дадуть очікуваного результату.

Для того, щоб ефект тривав протягом тривалого часу, необхідно пройти курс із 3-4 процедур з інтервалом, який визначить майстер. Після цього волосся буде виглядати доглянутим понад 3-4 місяці, радуючи власницю гладкістю, блиском, зволоженістю та відмінним здоров'ям. Якщо ж зробити лише одну процедуру, то ефект може зникнути вже за кілька тижнів.

Отже, ми з’ясували те, що таке холодне відновлення волосся, плюси та мінуси такої процедури. А купити все, що потрібно для холодного ботоксу, ви можете недорого в інтернет-магазині BrazilProf. Тут зібрано найкращий асортимент якісних товарів для догляду та відновлення пасм за приємною ціною.

Можлива доставка по всій Україні. Замовити ботокс для волосся та інші засоби для волосся можна з відправкою у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Вінницю, Ужгород, Хмельницький та інші населені пункти.