Реконструкція волоссяОслаблені, пошкоджені та тонкі пасма потребують особливого догляду та турботи. І звичайно ж, нездорові, сухі та тьмяні локони не можуть прикрасити жінку. Вони виглядають не естетично та не доглянуто, і повернути їх у нормальний стан буває дуже і дуже непросто. На щастя, є процедури, які можуть відновити навіть дуже пошкоджені пасма. До них належить глибока реконструкція волосся. Вона спрямована на інтенсивне відновлення пасм і допомагає повернути їм відмінний доглянутий зовнішній вигляд. Спробуємо розібратися, що таке реконструкція волосся трохи детальніше.

 

Реконструкція волосся: цілі та тонкощі процедури

Реконструкція волосся – це салонна процедура, основне призначення якої полягає у відновленні волосяного стрижня. Вона сприяє покращенню зовнішнього вигляду пасм та їхнього внутрішнього стану. Під час такої процедури на локони наноситься особливий коктейль, який живить пасма зсередини, постачаючи їм усі необхідні вітаміни, мінеральні речовини, жири та амінокислоти.

Суміш для комплексної реконструкції волосся підбирається в індивідуальному порядку. До її складу можуть входити білки — структурні компоненти волосся, а також кераміди та олігомінерали, які сприятливо впливають на локони. Сучасні фахівці розглядають її як одну з небагатьох салонних процедур, яка дає реальний терапевтичний ефект, а не просто маскує проблеми за блиском і гладкістю.

Реконструкція має тотальний вплив:

 • живить пасма по всій довжині від коренів до кінчиків;
 • зміцнює локони, знижуючи ризик ламкості та випадіння;
 • склеює посічені кінчики та насичує їх вологою;
 • дарує слухняність — гладке волосся лежить красивою хвилею і виглядає здоровим;
 • підкреслює природний колір (або оновлює яскравість фарби), робить пасма блискучими;
 • інтенсивно зволожує, зменшує пористість та пухнастість.

З’ясувавши, що таке реконструкція волосся стає зрозуміло, що ця багаторівнева процедура може стати справжнім порятунком для локонів, що пошкоджені частим і неправильним фарбуванням, грубим освітленням або впливом високих температур. Водночас її важлива перевага полягає в тому, що вона не змінює кольору волосся, тому підійде навіть білявкам.

Особливості реконструкції волосся: у чому різниця між реконструкцією та ботоксом чи кератином?

Багато хто порівнює реконструкцію з кератиновим випрямленням або ботоксом, проте така процедура має кілька важливих відмінностей. Зокрема, коктейлі для такого впливу містять не тільки протеїнові суміші (той самий кератин), а й чимало інших компонентів, у тому числі до 40% різних натуральних поживних олій, спрямованих на м'яке випрямлення, збагачення, глибоке живлення та надання неймовірного блиску. Також процедура реконструкції волосся характеризується й іншими тонкощами:

 • відрізняється більш м'яким складом і допомагає оздоровити навіть найпроблемніше волосся, у тому числі пересушене, ослаблене, потерпіле від агресивних процедур - її можна виконувати навіть на пасма, що осипаються, на відміну від гарячого ботоксу або кератину;
 • реконструкція реально здатна зупинити ламкість волосків, що може стати справжньою знахідкою після невдалого застосування фарби, освітлення чи постійного випрямлення;
 • процедура займає у 2 рази менше часу, ніж кератин і приблизно в 1,5 раза менше, ніж ботокс - вся її особливість полягає у проведенні на вологе волосся;
 • реконструкція для волосся дозволяє зберегти практично незмінним прикореневий об'єм, після неї пасма не стають прилизаними й можуть зберігати природну хвилястість, проте стають здоровими, щільними й наповненими на молекулярному рівні.

Як проводиться процедура?

Перед тим як відправитися в салон, дівчата закономірно цікавляться, скільки часу займає реконструкція волосся, як робиться така процедура і чи потрібен після неї якийсь особливий догляд. Процедура займає близько години й виконується у кілька етапів:

 • волосся вимивають «до скрипу» за допомогою засобів глибокої очистки, які усувають не тільки шкірний жир, але й залишки засобів стайлінгу, силікони та інші забруднюючі речовини - промивання можуть повторювати 1-3 рази, враховуючи стан пасм;
 • підготовлені пасма промокують м'яким рушником, щоб усунути надлишок вологи;
 • майстер озброюється спеціальним пензлем і змащує всі пасма почергово регенеруючим засобом, підібраним в індивідуальному порядку;
 • коктейль витримують на локонах протягом деякого часу (зазвичай від 10 хвилин до 30 хвилин);
 • просочене коктейлем волосся обробляють закріплюючою сироваткою або спеціальним спреєм для закріплення результату та захисту пасм від факторів навколишнього середовища;
 • після цього пасма здебільшого просушують повністю на прохолодному режимі обдування й обробляють праскою, щоб запаяти всередині них всі активні речовини, проте у разі сильного пошкодження волосся від застосування праски відмовляються, в цьому випадку проводиться холодна реконструкція, і рекомендують повторити процедуру через деякий час через 2-4 тижні.

Реконструкція для волосся дає накопичувальний ефект – при систематичному проведенні їй під силу повністю перетворити зовнішній вигляд локонів та забезпечити глибоке відновлення структури волосся. А все, що потрібно для цієї процедури, можна купити недорого в інтернет-магазині Brazil-Prof. Тут зібрано відмінний асортимент ефективних засобів для догляду за пасмами, комплексного відновлення та регенерації за адекватною конкурентоспроможною ціною. Компанія дотримується здорового підходу до ціноутворення, тому вартість усіх позицій на сайті приємно тішить. Також у нас можна замовити набори для відновлення та засоби для домашнього догляду.

Здійснюється доставка по всій Україні. Можливе відправлення до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та інших населених пунктів.