Ботокс та кератин є дуже популярними доглядовими процедурами. Вони роблять локони доглянутими та блискучими, сприяють їхньому оздоровленню та відновленню. Кератин також допомагає випрямити волосся, усуваючи хвилястість, завитки й навіть щільні кучері. А ботокс, у свою чергу, має більш виражені регенеруючі властивості та допомагає довести до ладу навіть дуже пошкоджені пасма. Але після обох процедур локони потребують правильного догляду та комплексного піклування — тільки так ефект від їхнього проведення триматиметься протягом тривалого часу. І одним з етапів догляду є маски. Спробуємо розібратися, яку маску для волосся можна використовувати після кератину або ботоксу трохи детальніше.

яку маску для волосся можна використовувати після кератинуРоль масок після професійних процедур

Багато дівчат переживають, чи можна користуватися масками після кератинового випрямлення чи ботоксу. Насправді такі засоби не тільки можна, а й потрібно застосовувати. Основна їхня функція – продовження ефекту проведених процедур. Завдяки регулярному застосуванню масок вдається зберегти ефект від ботоксу та кератину надовго.

Такі засоби виконують комплексну функцію:

 • утримують вологу всередині волосяного стрижня;
 • ущільнюють шар кератину на кожному волоску або посилюють дію ботоксу;
 • забезпечують додаткове живлення волосся, сприяючи глибокому оздоровленню;
 • додатково захищають пасма від впливу сонячного світла та інших факторів довкілля.

Таким чином, відповісти, чи можна робити маски для волосся після ботоксу дуже просто. Їх треба використовувати. Однак варто враховувати, що відмінний ефект може дати не кожна маска. Забезпечити його можуть лише професійні засоби.

Які бувають маски після ботоксу чи кератину?

Існують різні види масок після креатину чи ботоксу, які можна сміливо застосовувати у домашніх умовах. Серед них:

 • Зволожуючі. Рекомендовані для власниць волосся, схильного до сухості. Містять компоненти, які допомагають підтримувати ідеальний водний баланс пасм та знижують ризик зневоднення, ламкості та січення. Часто рекомендуються після гарячого ботоксу або кератину – процедур, пов'язаних з термічним впливом (вони передбачають застосування вирівнювача на пасмах). Забезпечити інтенсивне зволоження допомагає маска Ykas Mask Capilar Crossfit 01 Hidratante.
 • Живильні. Містять комплекс речовин, здатних проникати в структуру пасм і забезпечувати додаткове живлення вітамінами, мінералами та жирами. Рекомендовані для ослаблених, неживих, тьмяних пасм, які відчувають дефіцит корисних речовин. Виражені живильні властивості має засіб Felps Vegan Oil Kalahari - професійна бразильська маска для догляду за пасмами. Вона забезпечує м'якість, блиск та здоров'я локонів. Окремою групою живильних масок є протеїнові засоби, такі як Felps Avocado Oil Mask. Вони постачають у волосся амінокислоти та білки, що приносить значну користь після кератину або ботоксу – білкові компоненти допомагають у рази продовжити ефект від проведеної процедури.
 • Відновлюючі. Незамінні для глибоко пошкоджених пасм - найчастіше для такого волосся рекомендують ботокс, а не кератин. Після проведеного ботоксу такі маски посилюють його ефект - сприяють інтенсивній регенерації пасм і допомагають запечатати корисні речовини всередині структур стрижня. Крім того, їхні компоненти забезпечують додатковий захист від факторів довкілля. Для досягнення такого результату можна використати лікувальну маску Ykas Mask Capilar Crossfit 03 Reconstrutor.
 • Розгладжуючі. Такі засоби здатні продовжити ефект кератину, знижуючи ризик появи завитків та хвиль на пасмах. Але їх нерідко рекомендують і тим дівчатам, які вибрали ботокс для волосся - маски, що розгладжують, додають локонам ще більше шовковистості та блиску, але водночас допомагають зберегти природну хвилю (у разі ботоксу вона, як правило, нікуди не дівається). Відмінний приклад такого засобу – Felps Professional Bamboo Bio Growth, яка ще й стимулює активний ріст волосся.
 • Пост-фініш. У цю категорію потрапляють спеціальні маски після кератину. Felps Quiabo Post-Keratin - це якісна пост-кератинова маска, яка може виявитися просто незамінною для тривалого ефекту кератину.

Замислюючись, як вибрати маску для волосся після креатину чи ботоксу, категорично не варто підбирати підручні народні засоби та дешеві непрофесійні маски. Вони можуть суттєво скоротити тривалість ефекту від кератину чи ботоксу.

чи можна користуватися масками після кератинового випрямленняКоли використовувати маски після кератину чи ботоксу?

Зазвичай після закінчення процедури фахівець обов'язково інформує клієнта про те, як доглядати за волоссям після кератину і ботокса. Майстер повинен розповісти, яких дій потрібно обов'язково уникати після процедури, коли й чим можна мити пасма, і як їх правильно сушити. Також фахівець розповідає, як використовувати маску для волосся після кератину чи ботоксу. Зазвичай рекомендується:

 • у перші 72 години після процедури не піддавати пасма впливу вологи (звичайно ж, і не мити їх);
 • для миття використовувати виключно безсульфатні шампуні (вони м'яко діють на волосся);
 • не мити голову частіше одного разу на 3 дні;
 • використовувати маску для волосся 1-2 рази на тиждень.

Коли наносити маску після креатину або ботоксу - можна вже після першого миття. Такі засоби використовуються виключно на чисті вологі пасма. І щоб не порушити ефект від проведених процедур, їх не варто залишати на локонах довго — оптимальна тривалість становить 5-10 хвилин. Після чого волосся потрібно обполоснути чистою водою, акуратно промокнути рушником (без тертя або згинання) та просушити феном.

А купити все, що потрібно для професійного догляду за волоссям можна недорого в інтернет-магазині BrazilProf. Тут можна замовити не тільки різноманітні маски для волосся, а й найкращі засоби для кератинового випрямлення чи ботоксу. Усі ціни в каталозі приємно тішать - компанія дотримується здорового підходу до ціноутворення та уникає непотрібних націнок. Здійснюється доставка по всій Україні.