Гладке волосся, яке випромінює здоров'я та силу, є мрією багатьох жінок. І існує чимало б'юті процедур, які можуть втілити цю мрію в реальність. Однією з новинок у б'юті-сфері є нанопластика, її суть полягає в потужному підживленні пасом зсередини. За допомогою цієї процедури можна зробити локони по-справжньому здоровими, додати їм блиску й усунути непривабливий пушок. Але чи можлива нанопластика волосся у домашніх умовах?нанопластика волосся в домашніх умовах

Що таке нанопластика?

Нанопластика - процедура, яка стає все більш популярною, її призначення полягає в насиченні волосся корисними органічними речовинами, амінокислотами й корисними елементами. Завдяки цьому відбувається випрямлення локонів, усунення пошкоджень волосяних стрижнів та суттєве покращення якості волосся.

Така процедура проводиться шляхом нанесення на підготовлене волосся особливого складу, який витримується на ньому, а потім змивається. Щоб засіб глибоко проник у структуру волосся найчастіше використовується гаряча праска.

Після нанопластики волосся лежить рівною, важкою гладдю, сяє здоровим блиском і зберігає відмінний зовнішній вигляд надовго. Колір залишається таким самим або стає трохи світлішим. Ця процедура відрізняється від випрямлення кератином, тому що у складі засобів для нанопластики немає формальдегіду – вони безпечніші за умови виконання процедури професіоналом. Також вона відрізняється і від ботоксу волосся, оскільки забезпечує більш інтенсивне вирівнювання.

Чи можна провести нанопластику у домашніх умовах?

Багато дівчат цікавляться, як зробити нанопластику волосся в домашніх умовах і чи можливо це в принципі. Насправді таку процедуру справді можна провести самостійно, проте потрібно дотримуватися правильного алгоритму дій. Також слід враховувати, що ефект може відрізнятись від салонної процедури, оскільки нанопластика волосся в домашніх умовах нерідко ускладнюється:

  • неможливістю рівномірно нанести засіб на всі пасма, якщо робити це самостійно;

  • нерівномірним прогріванням волосся праскою;

  • використанням не найвідповідніших засобів з бажання заощадити або відсутності достатніх знань, які є у досвідченого майстра.

Однак нанопластика волосся вдома цілком можлива. Але щоб ця процедура пройшла без неприємних сюрпризів і не зашкодила стану пасом, важливо насамперед вибрати справді якісний склад для її проведення. Найкраще віддати перевагу брендам, які спеціалізуються на випуску професійної косметики для волосся та не використовувати товари з мас-маркету. Також важливо детально дотримуватись інструкції та, по можливості, можна попросити про допомогу подругу.

Якщо вас цікавить, який ефект дає нанопластика волосся в домашніх умовах, відгуки дадуть детальну відповідь на це питання. Багато дівчат діляться своїми враженнями в інтернеті та здебільшого залишаються задоволеними отриманим ефектом.

Нанопластика для волосся в домашніх умовах: покрокова інструкція

Отже, спробуємо покроково розібратися, як зробити нанопластику вдома. Фахівці рекомендують дотримуватись наступного алгоритму дій:

  • Намочіть волосся і ретельно промийте його, використовуючи спеціальний шампунь глибокого очищення, наприклад, Felps Deep Cleaning Shampoo. Такий засіб усуне навіть дрібні часточки силіконів та стайлінгових засобів, підніме лусочки волосся, щоб компоненти засобу для нанопластики змогли проникнути вглиб волосяного стрижня. Без такого шампуню нанопластика для волосся в домашніх умовах буде абсолютно неефективною.

  • Просушіть пасма феном, виставленим на низьку температуру. Оскільки лусочки волосся піднялися, надлишкова температура може їм сильно нашкодити.

  • Добре струсіть пляшечку із засобом, щоб його компоненти перемішалися. Розподіліть волосся на пасма і нанесіть на нього засіб, використовуючи пензлик для фарбування волосся. Найкраще наносити його з надлишком - склад дуже добре вбирається.

  • Далі засіб для нанопластики слід залишити на локонах. Час витримки залежить насамперед від структури локонів та від рекомендацій виробника, які ви знайдете в інструкції. Мінімальний термін — година, максимальний — близько півтори години. Але можливі варіанти.

  • Далі локони промиваються теплою комфортною водою. Шампунь при цьому використовувати не потрібно, але важливо добре прополоскати пасма, щоб на них не залишалося залишків засобу.

  • Після промивання приходить час ретельного сушіння. І для цього краще вибрати режим холодного чи хоча б прохолодного повітря. Адже якщо температура буде гарячою, нанопластика в домашніх умовах не подіє - волосся так і залишиться не випрямленим.

  • Завершальний етап процедури - використання праски. Волосся потрібно розділити на сектори й добре пройтися праскою тонкими пасмами. Тут дуже важливо використовувати професійну праску, яка видає стабільні 200-230 °C. Потрібно обов'язково проходити не менше 10 разів по довжині волосся і не більше 7 разів по кінчиках.

Отже, ми розібралися, як зробити нанопластику волосся вдома. І якщо ви зважилися на таку процедуру, потрібно не забувати, що для збереження її ефекту надовго, важливо ще й правильно доглядати за волоссям після такого випрямлення.

А купити все, що потрібно для підготовки волосся до нанопластики, для проведення такої процедури та для комплексного догляду після неї можна в інтернет-магазині Brazil-Prof. Тут зібрані найкращі професійні засоби від відомих бразильських брендів, які дозволяють досягти відмінного ефекту, навіть якщо процедура проводиться вдома. Їх можна купити як у великому об’ємі, так і на розлив, що дуже зручно, якщо у вас на меті самостійна нанопластика волосся.

Досвідчені консультанти можуть дати поради щодо вибору максимально ефективних складів, а також надати всю інформацію про особливості такої процедури. Можлива доставка по Україні (в т.ч. до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького тощо).