Існує чимало ефективних процедур з догляду за волоссям, які здатні перетворити мляві локони на шовковисті, доглянуті, насичені життям і вологою пасма. Саме до таких процедур відноситься ботокс, він насичує волосяні стрижні поживними речовинами, забезпечує глибоке зволоження та дає довгостроковий доглядовий ефект. Але в салонах пропонують різні види такої процедури. Спробуємо розібратися чим відрізняється холодний ботокс від гарячого?

Основні відмінності холодного ботоксу від гарячого

чим відрізняється холодний ботокс від гарячогоОсновна відповідь на питання про те, чим відрізняється холодний ботокс від гарячого криється у самій назві. Гарячий ботокс передбачає додатковий температурний вплив на локони, а холодний здійснюється без такого підігріву. Решта відмінностей двох процедур тісно пов'язані з цією основною особливістю.

Отже, якщо порівняти холодний та гарячий ботокс відмінності включають:

 • ціну - здебільшого засоби для гарячого впливу коштують трохи дорожче;
 • склад - у гарячому ботоксі містяться додаткові хімічні компоненти;
 • тривалість процедури - для гарячого впливу потрібно трохи більше часу;
 • цілі - холодний ботокс спрямований виключно на живлення, а гарячий надає потужний вирівнюючий вплив.

Отже, основний чинник, чим холодний ботокс відрізняється від звичайного - це те, що його проводять виключно для зміцнення та живлення пасом. Ця процедура стабілізує структуру волосся, але їй не під силу впоратися зі щільними кучерями й навіть невеликими завитками. Вона не вимагає застосування захисних рукавичок та вирівнювання, під час неї не виділяються агресивні пари та не з'являється неприємний запах. Результат стає помітним відразу ж після закінчення сеансу - волосся набуває розкішного блиску і виглядає доглянутим.

Відштовхуючись від цього, можна легко зрозуміти чим відрізняється гарячий ботокс від холодного. По-перше, для цієї процедури використовуються склади з хімічними речовинами, які забезпечують глибше проникнення активних компонентів всередину структури волосся. По-друге, для того, щоб гарячий ботокс подіяв, пасма в обов'язковому порядку обробляються гарячою праскою, що супроводжується появою неприємного запаху. Ефект також помітний відразу, але крім догляду такий ботокс дає ще й випрямляючий результат, як і кератин.

Відмінність холодного ботоксу від гарячого: особливості процедури

Щоб розібратися, чим відрізняється холодний ботокс від гарячого, розглянемо особливості такої процедури детальніше. Основна мета такого впливу - посилення росту волосся, усунення посічених кінчиків та надмірної пухнастості, глибоке відновлення пасом. Після холодного ботоксу локони виглядають здоровішими, стають приємно м'якими на дотик, зникає сухість і ламкість.

Холодний ботокс проводиться у кілька послідовних етапів:чим відрізняється гарячий ботокс від холодного

 • локони ретельно промиваються спеціальним шампунем глибокого очищення, він надійно усуває залишки шкірного жиру та стайлінгових засобів, а також підіймає лусочки кутикули волосяного стрижня – це забезпечує глибоке проникнення активних речовин усередину волосся;
 • далі майстер промокує пасма рушником і трохи просушує їх, увімкнувши фен на холодному режимі;
 • локони діляться на зони, щоб вийшли пасма приблизно однакової товщини;
 • кожне пасмо змащується косметичним складом ботоксу, майстер уважно стежить за рівномірністю розподілу засобу;
 • через півгодини локони додатково обробляють засобом, який забезпечує фіксацію поживних компонентів усередині;
 • локони добре промиваються;
 • завершальний етап процедури - нанесення маски, змивання та просушування феном.

Відмінність холодного ботоксу від гарячого полягає в тому, що у разі виконання гарячої процедури після нанесення ботоксу пасма промиваються та вирівнюються праскою, температура якої виставлена на 180-220°. По кожному пасму майстер проходить до 7 разів.

Який ботокс краще холодний чи гарячий: ефективність процедури

Намагаючись розібратися в тому, який ботокс для волосся кращий холодний або гарячий, багато дівчат цікавляться тривалістю ефекту від такої процедури. Насправді холодний ботокс і гарячий дають результат, який тримається протягом 2-4 місяців, але на його збереження безпосередньо впливає дотримання правил догляду за пасмами. Також холодний ботокс може триматися менше, якщо:

 • його провели без застосування закріплювального засобу;
 • волосся було дуже пошкодженим, ламким і посіченим.

Безперечно, ефективність залежить і від професіоналізму майстра.

Отже, ми розібралися, у чому різниця між гарячим та холодним ботоксом для волосся. Це схожі процедури, які дають відмінний ефект догляду і дозволяють поліпшити стан локонів, зробити їх більш здоровими та привабливими. Але тим, хто все ж таки сумнівається, який ботокс краще холодний чи гарячий, варто обговорити це питання з перевіреним майстром, який спеціалізується на догляді за волоссям. Він оцінить особливості волосся та допоможе зробити правильний вибір.

А підібрати ботокс для волосся холодний або гарячий можна на сторінках інтернет-магазину BRAZIL-PROF. Тут зібрано найкращий асортимент засобів для випрямлення волосся та догляду за ним від перевірених виробників з Бразилії. Також консультанти магазину готові надати всю інформацію про специфіку тих чи інших засобів та дати поради щодо вибору оптимальної продукції для себе або для салону. Компанія BrazilProf організує доставку по всій Україні (в т.ч. у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та ін.).