Як користуватися вирівнювачем для волоссяВолосся – це не лише наша гордість, а й дзеркало здоров'я та доглянутості. Багато дівчат люблять створювати різноманітні зачіски, будь то рівні, шовковисті пасма або витончені завитки, і навіть не уявляють собі виходу з дому без укладки. Але водночас далеко не всі знають, як користуватися вирівнювачем (праскою) для волосся правильно, щоб він не шкодив пасмам. Спробуємо розібратися у цьому питанні детальніше.

Підготовка волосся: запорука успішного стайлінгу

Щоб зрозуміти, як користуватися праскою для волосся, необхідно в першу чергу розглянути правила підготовки пасм до укладання. Цей етап стайлінгу в жодному разі не можна пропускати, адже він є запорукою збереження здоров'я та краси волосся. Підготовка починається з миття волосся - праскою можна опрацьовувати лише чисті добре вимиті пасма. Водночас вони мають бути сухими або підсушеними феном практично до повної сухості. Така рекомендація має дуже вагомі підстави, адже мокре або вологе волосся є більш чутливим до високих температур, які видає праска, - вода в них починає кипіти, що призводить до деформації волосяного стрижня.

Перед використанням фена та перед застосуванням вирівнювача дуже важливо використовувати засіб для термозахисту. Він допомагає уникнути пошкодження локонів гарячими температурами. Відмінним вибором можуть стати засоби:

 • Richee Queratina Biomimetica Hidrolisada. Це спрей, який не тільки захищає пасма, але й сприяє їхньому відновленню та глибокому зволоженню.

 • Ykas Therapy Hialuvit Multifuncional. Засіб у вигляді спрею, який додає блиску, робить пасма м'якими та доглянутими, а також живить їх зсередини.

 • Felps SOS Liss Express. Додає яскравості волоссю, має ефект антифриз, забезпечує додаткове відновлення кінчиків та захист від впливу вологи.

Всі засоби для термозахисту необхідно розпорошувати на пасма перед застосуванням фена або вирівнювача на відстані 15 см від волосся.

Як правильно використовувати праску?

Як доглядати за волоссям після застосування праскиРозібравшись з підготовкою до випрямлення волосся, можна перейти до того, як правильно користуватися вирівнювачем для волосся:

 • Увімкніть праску та налаштуйте її. Виберіть оптимальну температуру з урахуванням особливостей волосся. Якщо локони пошкоджені й тонкі, краще зупинитися на 110 °С, для обробки нормальних локонів підійде температура 180-200 °С, а для товстого і стійкого до випрямлення волосся допускається застосування температури від 200 °С і вище.

 • Почніть випрямлення з нижньої частини потиличної зони. Більшу частину пасм підніміть вгору, зібравши їх шпилькою, пройдіться по одному пасму гребінцем і притисніть пластинами праски, відступивши від поверхні шкіри голови близько 2 см. Для короткого волосся важливо використовувати праску з невеликою шириною пластин і працювати дуже акуратно.

 • Пройдіться вниз вирівнювачем. Не затримуйтеся на одному місці. Кожне пасмо варто обробляти не більше одного разу.

 • Поступово обробіть все волосся, випускаючи його потроху зі шпильки.

 • Вимкніть праску і, за бажанням, використовуйте засіб у спреї для досягнення фіксуючого ефекту, а також для захисту від вигорання.

За бажання за допомогою вирівнювача можна сформувати пружні красиві локони. Для завивки теж потрібно зібрати більшу частину волосся вгорі, щоб воно не заважало, а потім затиснути пасмо між пластинами праски і обернути її навколо випрямляча під прямим кутом. Далі потрібно плавним рухом потягнути прилад донизу, не сповільнюючись та не затримуючись. В результаті має утворитися чіткий гарний завиток. Так потрібно обробити всі пасма, і на кінець найкраще залишити ті, що знаходяться біля самого обличчя.

Як доглядати за волоссям після застосування праски?

Якщо ви купили праску для волосся, як використовувати її - це не найважливіше, про що потрібно пам'ятати. Важливо враховувати, що попри регулярне використання термозахисту, застосування вирівнювача негативно позначається на стані лоеонів. Тому навіть добре розібравшись, як користуватися плойкою для випрямлення волосся, необхідно обов'язково робити перерви у використанні такого засобу та забезпечити локонам постійну підтримку, відновлення та живлення. Для цього можна використати:

 • Якісний шампунь. У його складі не повинно бути сульфатів та парабенів, він повинен сприяти відновленню пасм. Відмінною знахідкою може стати Justk Biotin & Keratin Protein Repairing або Felps Inner Regeneration Shampoo.

 • Кондиціонер. Такий засіб повертає пасмам вологу, сприяє їхньому живленню та відновленню. Підходить для щоденного використання, допомагає розплутати волосся. При регулярному застосуванні вирівнювача можна вибрати кондиціонер Ykas Ykasfit Cronograma Capilar або Justk Biotin & Keratin Protein Repairing.

 • Маски для волосся. Відновлюють пасма зсередини та допомагають створити на них непомітну захисну плівку, яка знижує ризик пошкоджень та сприяє глибокому відновленню. Чудовий ефект дають такі маски як Ykas 3 Minute Nourishing Mask та Felps Avocado Oil Mask.

 • Відмінною знахідкою можуть стати різні засоби відновлення волосся. Їх можна використовувати періодично, курсово. Зокрема, хорошого результату дозволяє досягти концентрату в ампулах Radiance Plus Power Dose Sericin Formula від Соллер. Його можна використовувати як у салоні, так і вдома після схвалення професіонала.

Купити професійні засоби для догляду за волоссям в домашніх умовах можна в інтернет-магазині Brazil-prof. Завдяки регулярному застосуванню можна знизити ймовірність пошкодження пасм при використанні праски до мінімуму. А з професійними інфрачервоними прасками від цього магазину волосся можна вирівняти зовсім без шкоди, головне дотримуватися інструкції і дотримуватися всіх порад щодо правил використання. Також у каталозі магазину можна замовити засоби для випрямлення волосся, які дозволять обійтися без вирівнювача.