Кожна дівчина (і чоловік теж) стикалася з проблемами посічених кінчиків, жирного волосся, «не густого» волосся. Для них це величезна проблема, адже дівчина повинна бути доглянута і охайно одягнута по правилам етикету і просто для себе. У статті описані кілька способів щодо поліпшення якості свого волосся. Почати потрібно з типу жирності.

Визначте свій тип волосся

тип волоссяЯк відомо, багато дівчат не знають, який у них тип волосся: жирні, без життєві або ж середнього ступеня. Існує два способи дізнатися цей різновид:
• запитати у перукаря, який дійсно розбирається в своїй спеціальності;
• дізнатися самій.

З першим все ясно. При приході до перукаря (ця тема буде розвернута нижче) слід запитати у нього про тип волосся. Самостійно можна дізнатися, купивши різні шампуні. Слід врахувати, скільки разів дівчина буде мити голову до повної чистоти, на який термін голова залишиться в свіжому стані і схожі чинники. На шампунях написано, для якого типу волосся вони призначені. Так і можна дізнатися.

Відрізуйте кінчики

Посічені кінчики сильно впливають на ріст волосся. Їх слід раз в два-три місяці підстригати, щоб ріст волосся тривав. Плюсом кінці - мертві клітини і їх неможливо зробити краще. Тільки відрізати. Для людей з довгим волоссям рекомендується відвідувати перукарню трохи частіше, ніж людям з коротким волоссям. Важливо пам'ятати, будь-яка стрижка означає новий рівень догляду.стрижка кінчиків волосся

 1. Дерев'яний гребінець краще!
  Дерево володіє цілющими властивостями і вбирає в себе мікрочастинки жиру, пилу і всього іншого. У таких гребінцях найчастіше вставляють залізні прутики, а не пластикові, що забезпечує меншу електризацію волосся. Проте для повного догляду за собою необхідно міняти засоби гігієни, щоб волосся не звикало до одного і того ж приладу.
 2. Використовуйте засоби
  Всілякі муси, кондиціонери, бальзами позитивно впливають на волосся, якщо використовувати їх в помірній кількості. Велика частина засобів сприяє зміцненню та відновленню клітин в волоссі, що підвищує їх зростання, об'єм, красу і блиск.
 3. Гарячий фен - зло
  Зрозуміло, що сушка шкодить волоссю. Дівчата люблять швидко висушитися, створити укладку за короткий проміжок часу. Вони підвищують температуру, збиваючи всі норми до волосся. Краще ставити на середню температуру і починати збиратися трохи раніше, ніж до цього. Волосся і догляд за ними стануть в рази легше проходити.
 4. Зав'язуйте «легкі» хвости
  Тугі хвости мають дуже важливу якість, яка заважає рівномірному росту волосся. При затягуванні хвоста поживні речовини перестають надходити в кінчики. Порушується обмін речовин. Не зав'язуйте туго хвост і будьте впевнені - ще крок і волосся почнуть приймати об'єм.
 5. Не нервуйте
  Велика частина проблем виходить з ментального фону. Люди часто бувають в поганому настрої, пригнічені ситуацією, яка трапилася у них. У таких випадках необхідно швидко приходити в норму. Волосся «псуються» разом з погіршенням стану людини. Ментальний фон не менш важливий людині, ніж фізичний! Забувати про нього - погіршувати свій стан.

Догляд за волоссям не вважається чимось складним. Досить підібрати собі потрібні засоби, навчитися правильно користуватися феном, часто мити голову, як волосся буде шовковисте і блискуче в будь-який час доби. Стояти на одному місці і користуватися тільки одним, наприклад, засобом теж не бажано. Інші принципи допоможуть привести волосся в порядок. Користуйтеся і насолоджуйтеся своєю зачіскою!