Період очікування малюка дуже важливий для жінки. Звичайно ж, майбутні мами бажають зберігати свою привабливість протягом усіх 9 місяців і не відмовлятися від б'юті-процедур. Але деякі вагітним категорично протипоказані, оскільки можуть порушити формування плода або погіршити самопочуття жінки. Але як справи з популярним ботоксом для волосся? Чи може він нашкодити, чи ні? Спробуймо розібратися, наскільки безпечним є ботокс для волосся під час вагітності.ботокс для волосся під час вагітності

Що таке ботокс та чому його хочеться зробити вагітним?

Ботокс для волосся у багатьох асоціюється з ін'єкціями ботоксу від зморшок. Але ці процедури не мають між собою нічого спільного, однакові назви використовуються завдяки вираженому ефекту омолодження, який дають такі процедури. Ботокс покликаний робити локони здоровими, молодими, повними сил та енергії. Під час такої процедури вони насичуються безліччю поживних речовин, завдяки чому набувають блиску, гладкості, глибокого зволоження та візуальної доглянутості.

Під час вагітності сухість, випадання та січення волосся є не надто поширеними проблемами. Організм вагітної виробляє прогестерон - особливий гормон, важливий для збереження плода. І він сприятливо впливає на стан волосся. Проте у кожному правилі є винятки. І майбутні матері можуть захотіти зробити ботокс для волосся під час вагітності.

Чи можна робити ботокс для волосся під час вагітності?

На відміну від ботоксу для обличчя, ботокс для волосся не містить небезпечної отрути – ботулотоксину. Але іноді засоби для догляду за локонами мають у своєму складі інтрасилан. Це речовина, яка заповнює волосяний стрижень, усуваючи пористість, посічення та порожнечі. І немає жодних доказів того, що він є безпечним для здоров'я майбутньої мами. Тому більшість лікарів відповідають питання, чи можна вагітним робити ботокс для волосся, категорично негативно. А деякі засоби для гарячого ботоксу можуть містити формальдегід, який і поза вагітністю не надто корисний, оскільки є канцерогеном і може підвищувати ймовірність виникнення онкологічних захворювань.

Проте ботокс для волосся при вагітності цілком може бути безпечним, якщо, звичайно ж, враховувати деякі рекомендації та обмеження:

  • у першому триместрі краще відмовитися від будь-яких б'юті процедур та застосування нових косметичних засобів, тому що в цей час йде закладка всіх основних органів малюка та будь-які фактори можуть порушити цей процес;

  • у другому та третьому триместрі проводити ботокс для волосся при вагітності більш безпечно, проте не можна використовувати засоби для гарячого ботоксу та препарати, що містять інтра-силан;

  • можливість проведення будь-якої процедури та застосування будь-якого засобу не зайвим буде обговорити з кваліфікованим фахівцем, який веде вагітність;

  • ні в якому разі не можна використовувати засоби мас-маркету та проводити процедуру самостійно в домашніх умовах, можна зіштовхнутися з неприємними наслідками.

Якщо вас цікавить, наскільки безпечним є ботокс для волосся вагітним, відгуки — це не те, на що потрібно орієнтуватися. Важливо уточнити думку лікаря щодо особливостей конкретної процедури. Водночас лікар має бути достатньо компетентним, щоб розуміти різницю між холодним та гарячим ботоксом, а також впливом на організм різних складів.

Чи можна робити ботокс волосся при ГВ?

Питання про те, чи можна робити ботокс волосся при ГВ підійматися набагато частіше, ніж питання про те, наскільки безпечним є ботокс волосся для вагітних. Це пояснюється дуже просто - після пологів синтез прогестерону різко знижується, волосся починає тьмяніти, сохнути й випадати. Це абсолютно природний процес, але він може викликати справжній відчай у новоспеченої матусі.

Жінки, що годують, відчувають ті ж ризики, як і вагітні. Попри відсутність достатньої кількості досліджень, всі чудово розуміють, що шкідливі речовини можуть проникати в кров матері, а звідти через молоко передаватися малюкові. Тому ботокс для волосся при ГВ з формальдегідом, інтра-силаном та іншими агресивними речовинами категорично заборонено. Найкраще проінформувати фахівця про те, що ви годуєте дитину і попросити її підібрати найбільш щадний засіб для таких ситуацій. Звичайно ж, щоб зробити ботокс волосся при ГВ потрібно звертатися до кваліфікованих майстрів, які несуть відповідальність за якість та безпеку своєї роботи.

Купити якісний та безпечний ботокс для волосся вагітним є можливість в інтернет-магазині Brazil-Prof. Ця українська компанія пропонує широкий асортимент ботоксу та кератину від ТОП-виробників з Бразилії, а також різноманітні засоби для догляду за локонами. У каталозі можна підібрати препарати з урахуванням особливостей здоров'я та потреб локонів. Консультанти магазину можуть надати детальну інформацію про особливості всієї продукції, а також детальні поради щодо її використання. Можлива доставка по Україні (в т.ч. до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького тощо).