Бразильське кератинове випрямлення волосся – це відновлення волосся та глибокий догляд і, власне, випрямлення тривалої дії. Засоби, що використовуються для бразильського випрямлення, містять чистий кератин. Потрапляючи на волосся, він проникає глибоко в його структуру (кутикулу) і запаюється всередині під впливом високої температури.

Детальніше про те, чим є процедура бразильське кератинове випрямлення волосся?

бразильське випрямленняПерукарі все частіше пропонують своїм клієнтам бразильське вирівнювання волосся замість кератинового. Чому? У кератиновому методі використовується формальдегід, який виділяє неприємний хімічний запах, що робить неприємною процедуру як для клієнта, так і для майстра. Цей інгредієнт вважається потенційно канцерогенним. Кератинове випрямлення заборонено при вагітності та годуванні груддю. Більш того, ефект від випрямлення волосся кератином - це лише доповнення, хоча назва може ввести в оману. По суті, кератинове випрямлення волосся призначене для відновлення пошкоджених пасом. Таким чином, ця процедура не випрямить дуже кучеряве волосся.

Зовсім інша історія з бразильським випрямленням – цей метод позбавлений недоліків кератинового. Засоби, що використовуються, є натуральними, тому ми не маємо справу з хімічним запахом, і вони включають, серед іншого, колаген або амінокислоти. Уся формула цілком безпечна навіть для вагітних жінок. Волосся після процедури можна мити того ж дня (після кератину краще почекати 2-3 дні). Немає ризику, що пасма загнуться в першу добу, як у випадку з кератиновим випрямленням. Водночас ефект розгладження та випрямлення пасом дійсно вражаючий і зберігається до 12 місяців. Відгуки клієнтів говорять про те, що бразильське відновлення волосся – це відмінна альтернатива кератину.

Як відбувається бразильське кератинове випрямлення?

Для такої процедури стилісти салонів застосовують дві спеціальні плойки для випрямлення (“утюжки”), або одну з терморегулятором:

  • Перша потрібна для випрямлення прикореневої частини (тут варто звернути особливу увагу на нове волосся, що виросло завдовжки близько 1 см, воно повинно бути запечатаний).
  • Друга, за допомогою якої волосся випрямляють по всій довжині. Для досягнення найкращого результату температура приладу має бути не менше 225 градусів, що сприяє повному закріпленню засобу у кутикулі. Однак, будьте дуже обережні з температурою. Волосся легко спалити, якщо порушити технологію.

Етапи процедури

Кератинове бразильське випрямлення волосся здійснюється поетапно:

  1. Почати процедуру слід з миття голови шампунем глибокого очищення (майстра називає його ШГО). Висушити волосся теплим повітрям фена на 80% (але не на 100%, воно має залишитися злегка вологим).
  2. Далі слід розділити волосся на кілька рівних частин. Потім з однієї частини вибирати по одному маленькому пасму, на яке нанести кератин бразиліан. Так опрацювати з кожною з частин, рівномірно розподіляючи засіб і не пропускаючи жодного пасма.
  3. На третьому етапі потрібна витримка. Залишаємо на 20-60 хвилин (залежно від рекомендації виробника). Засіб не можна змивати!
  4. Після того, як минув зазначений час, почати послідовне випрямлення волосся. Проробляти праскою від коренів по всій довжині кожне пасмо необхідно близько 10 разів.

Після того, як процес кератинового випрямлення закінчено, необхідно перейти до наступного кроку – догляду за волоссям. Саме від нього залежить, наскільки тривалим буде ефект попередньої процедури. Адже кератин через деякий час змивається, і якщо догляд буде правильним, результат протримається довше.

випрямлення бразильськеКератинове випрямлення бразильське: отриманий ефект

Ця процедура швидко та ефективно змінює зовнішній вигляд волосся. Звичайно ж, вона не шкодить нашому волоссю і додатково зволожує, імунізує і, головне, відмінно його розгладжує. Відтепер виснажливе та щоденне випрямлення волосся може відійти у минуле. Все, що вам потрібно зробити, це зважитися на процедуру бразильського випрямлення волосся сьогодні, і ви не тільки перетворите своє волосся, але й полегшите собі життя та здійсните свої мрії.

Поради щодо догляду від професіоналів Brazil-Prof

Декілька професійних порад допоможуть продовжити ефект:

  • фарбувати волосся можна через 7-10 днів після виконання процедури;
  • для миття голови застосовувати шампуні з низьким вмістом сульфатів (це дозволить засобу не вимитися швидше) – широкий асортимент продукції ви знайдете в нашому інтернет-магазині brazil-prof.com;
  • не мочити волосся у морській воді.

Бразильське кератинове випрямлення волосся - процедура, яка користується попитом у клієнтів салонів. Варто ввести її в послуги й вашого. А всі необхідні косметичні засоби для процедури можна замовити на нашому сайті.