Здорове, гладке і блискуче волосся - це мрія багатьох жінок. Однак, хімічні завивки, фарбування та інші агресивні дії можуть призвести до пересушування, послаблення та руйнування структури пасом. У цьому випадку, кератинове відновлення волосся стає ефективним засобом для їхнього відновлення та збагачення. Це неймовірно популярна процедура, яка додає локонам гладкості, щільності та блиску, та допомагає оздоровити їх зсередини. З’ясуймо її особливості й тонкощі.Лікування волосся кератином

Що таке кератин та як він впливає на волосся?

Кератин – це натуральний білок, який складає основу волосся, нігтів та шкіри. Він забезпечує міцність, еластичність та блиск наших локонів. Однак під впливом багатьох чинників структура природного кератину руйнується, що призводить до пошкодження пасом. Вони стають сухими та неслухняними, ламаються та виглядають не дуже доглянуто.

Кератинове лікування волосся – це процедура, в ході якої на поверхню волосся наноситься спеціальна кератинова суміш. Вона проникає в структуру волосся і допомагає реконструювати його на молекулярному рівні. Після процедури пасма набувають підвищеної міцності та еластичності, стають блискучими та здоровими.

Не варто плутати таку процедуру з класичним кератиновим випрямленням, адже воно дуже агресивно впливає на пасма і насильно змінює структуру волосяного стрижня, вирівнюючи його завдяки запечатуванню кератину у волоссі в умовах високої температури.

Кератинове лікування є своєрідним косметичним ремонтом. Завдяки йому кератин заповнює порожнечі у волосяному стрижні, повертаючи йому цілісність. Волосся зберігає свою структуру, але стає візуально здоровим і блискучим.

Кератинове відновлення волосся: для кого та як часто робити?

Лікування волосся кератином рекомендується для дівчат, у яких:

 • ослаблене, пошкоджене, пересушене, пофарбоване або освітлене волосся;
 • волосся пошкоджене хімічними завивками чи іншими агресивними процедурами;
 • меліровані пасма;
 • пористе від природи волосся;
 • пасма виглядають втомленими, неживими тьмяними;
 • відображення у дзеркалі не викликає позитивних емоцій.

Відновлення волосся кератином можна робити не частіше ніж раз на 3 місяці. Це пов'язано з тим, що процедура впливає на структуру волосся, і часті процедури можуть призвести до надлишку кератину.

Чи є протипоказання до проведення процедури?

Єдине протипоказання до проведення кератинового лікування волосся – індивідуальна непереносимість компонентів засобу. Звичайно ж, процедура не рекомендована дівчатам, які не відчувають необхідності в глибокому відновленні та мають відмінну щільну кутикулу волосяних стрижнів.кератинове відновлення волосся

Відновлення, проведене без показань, може зробити пасма надмірно жорсткими, ламкими та важкими, схожими на скляні.

Як проводиться кератинове лікування волосся?

Процедура кератинізації відбувається досить легко і швидко. Її суть полягає в нанесенні на пасма особливих засобів із підвищеною концентрацією кератину. Сучасні майстри віддають перевагу косметиці з гідролізованими рослинними протеїнами, яка діє м'яко та ефективно.

Схема проведення процедури може дещо відрізнятися залежно від рекомендацій виробника складу, але зазвичай включає кілька основних етапів:

 • миття волосся шампунем;
 • підсушування пасом м'яким рушником та прохолодним феном;
 • нанесення на волосся концентрату - майстер відступає від коріння волосся;
 • засіб витримується на волоссі щонайменше 10 хвилин;
 • волосся добре промивається;
 • відбувається сушіння та укладання.

Попри те, що техніка кератинізації є нескладною і не вимагає такого скрупульозного дотримання технології як кератинове випрямлення, все ж таки її варто проводити в салоні в руках у досвідченого майстра. Недостатньо правильний підхід до нанесення кератину на пасма може стати причиною не тяжких, але неприємних наслідків (в т.ч. втрати частини волосся або суттєвого обтяження локонів).

Кератинове відновлення волосся: результати та переваги

Використання кератину для лікування волосся дає миттєві результати - волосся стає більш здоровим, блискучим, гладким і привабливим. Вона також допомагає зміцнити структуру волосся і запобігти його пошкодженню в майбутньому.

Однією з основних переваг кератинового відновлення волосся є те, що воно не змінює природну форму волосяного стрижня. Це означає, що ви можете продовжувати носити звичну зачіску, не турбуючись про те, що воно зміниться.

Крім того, кератинова реконструкція волосся - це натуральний та безпечний спосіб, якому реально під силу перетворити стан локонів. У кератинових речовинах використовуються лише природні інгредієнти, які не викликають алергічних реакцій та не завдають шкоди здоров'ю.

А купити все, що потрібно для відновлення волосся за приємною ціною можна в інтернет-магазині BrazilProf. У нас можна замовити різні набори для відновлення волосся як у великому об’ємі — для салону краси, так і в малій кількості — для разового застосування.

У нашому каталозі лише перевірена продукція відомих бразильських брендів, в т.ч. Felps Professional, Brazilian Nuts, Ykas, Agi Max, Agi Max Plus, Nutrimax, які користуються величезною популярністю серед косметологів, трихологів та перукарів у різних країнах світу. При цьому вартість усіх позицій на сайті приємно тішить.

Здійснюється доставка по всій Україні. Відправимо ваші покупки до Києва, Дніпра, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та інших населених пунктів.