Щоб волосся виглядало доглянутим, красивим і здоровим, потрібно системно за ним доглядати. Стан пасом залежить від нашого раціону, способу життя, кількості стресів, екології та інших чинників. І звичайно ж, волосся не може бути розкішним без правильного догляду. Правильний шампунь, кондиціонер та регулярні маски дають своє. Але щоб досягти реально помітного результату, краще віддати свої локони до рук професіоналів. Яким має бути салонний догляд за волоссям? Розглянемо, які процедури для волосся роблять у салонах краси трохи докладніше.

Салонний догляд за волоссям: особливості та переваги

салонний догляд за волоссямСалонні процедури для волосся на думку більшості косметологів та трихологів є обов'язковим доповненням до домашнього догляду. Тільки кваліфікований майстер у салоні може використати сучасні засоби, створені з урахуванням інноваційних технологій. Використовувати їх у домашніх умовах досить складно, а іноді й неможливо через відсутність необхідних знань та вмінь, а також дорожнечу або повну відсутність у вільному продажу.

Салонний догляд за волоссям має й інші переваги:

 • в салоні можна досягти швидкого результату;
 • у салоні можна отримати індивідуальну консультацію з урахуванням особливостей волосся та наявних проблем;
 • майстер може підібрати схему догляду наперед, що дозволить продовжити ефект та оздоровити волосся у довгостроковій перспективі;
 • майстер чудово знає особливості проведення кожної процедури, що виключає неприємні сюрпризи.

Безумовно, салонний догляд та спа процедури для волосся дають відмінний результат лише в тому випадку, якщо за справу береться справжній фахівець із відповідною освітою та навичками.

Найкращі салонні процедури для волосся

У кожному салоні перукарі, косметологи та трихологи можуть запропонувати різні методи догляду за локонами. Зараз ТОП салонних процедур для волосся виглядає так:

Також неабиякою популярністю користуються такі модні процедури для волосся як реконструкція та ламінування.

Кращі салонні догляди для волосся: ботокс та його особливості

Ботокс впевнено очолює найкращі салонні процедури для волосся. Ця процедура догляду залишається затребуваною вже не перший рік, і це не дивно, адже вона дійсно дає лікувальний ефект і дозволяє досягти відмінного результату.

Суть ботоксу полягає в нанесенні на пасма особливого складу, багатого на поживні речовини: вітаміни та мінерали, корисні рослинні екстракти та олії, а також інші компоненти (в т.ч. гіалуронову кислоту, амінокислоти тощо). Препарати для ботоксу створені таким чином, щоб усі поживні частинки проникали всередину волосся, забезпечуючи тим самим:

 • глибоке зволоження та живлення;
 • відновлення структури по всій довжині;
 • більш рівний колір пасом;
 • захист від агресивних чинників довкілля;
 • м'яке випрямлення;
 • усунення надмірної пухнастості, проблеми електризації;
 • підвищена міцність волосяних стрижнів;
 • чудовий зовнішній вигляд.

Завдяки ботоксу волосся перестає плутатися, стає більш важким і гладким. Результат процедури зберігається 2-4 місяці, при повторному проведенні ботокс дає накопичувальний ефект. Для того, щоб волосся довше виглядало розкішно, важливий правильний комплексний домашній догляд.

Найпопулярніша процедура для волосся: кератинове випрямлення

Говорячи про те, які бувають найпопулярніші процедури для волосся, не можна не сказати про кератинове випрямлення. Основне призначення такої процедури у назві — кератинові склади забезпечують випрямлення локонів і можуть впоратися навіть із тугими завитками. Ефект залежить від правильності вибору засобів.

Кератинове випрямлення забезпечує:салонні процедури для волосся

 • миттєвий результат - пасма виглядають рівними, ідеально прямими, важкими;
 • покращення зовнішнього вигляду волосся - кератин додає йому блиску, доглянутості та зволоженості;
 • слухняність - пасма не потребують укладання та вирівнювання, з ними можна створювати різні зачіски.

Як і ботокс, кератин тримається на волоссі довго лише за умови правильного догляду за пасмами після процедури.

Що таке нанопластика?

Багатьох дівчат цікавить питання, які зараз є нові процедури для волосся. І одним із найкращих винаходів останніх років є нанопластика. Це сучасна альтернатива кератиновому випрямленню, яка відрізняється від нього:

 • відсутністю у складі формальдегіду та його аналогів;
 • відсутністю яскраво вираженого запаху;
 • гіпоалергенністю;
 • безпекою навіть для вагітних або жінок, що годують;
 • вищою вартістю.

Важливо зазначити, що нанопластика вимагає від майстра відповідних навичок та умінь. Кератинове випрямлення робиться простіше і займає менше часу.

Отже, ми розглянули найкращі салонні догляди для волосся. Розібратися в них детальніше й отримати інформацію про найоптимальніші методи відновлення пасом можна у професіоналів, які оцінять індивідуальні особливості волосся.

А купити все, що потрібно для кератинового випрямлення, нанопластики чи ботоксу волосся можна в інтернет-магазині BRAZIL-PROF. Тут представлений широкий асортимент косметики високої якості та салонних препаратів для догляду за пасмами та відновлення пошкоджених локонів. Кожен покупець може звернутися за консультацією до експертів Brazil-Prof та отримати поради щодо використання продукції, яка є на сторінках сайту.

Компанія пропонує доставку по всій Україні. Засоби для салонного та домашнього догляду можуть бути відправлені до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та інших населених пунктів.