Стан волосся залежить від багатьох факторів. Ті, які впливають на стан волосся найбільше, - це погодні фактори, дієта і догляд. Поліпшення стану волосся можливо в будь-якому випадку, якщо слідувати основним правилам правильного догляду за волоссям.

Волосся - довге, коротке, пряме або кучеряве - потребуює турботи. Як би там не було, вони є візитною карткою і важливою частиною іміджу. Зачіска може додати привабливості, тому, крім регулярних процедур в перукарнях, необхідно додатково піклуватися про волосся і в домашніх умовах. Як поліпшити стан волосся домашніми способами? Це не так складно.

Що показує стан волосся насправді?

стан волоссяСтан волосся - це визначення рівня їх здоров'я. Гарне волосся м'які, еластичні, які надмірно не випадають і мають здоровий блиск. Це ідеал, до якого потрібно прагнути. Найчастіше стан волосся погіршується при захворюваннях або в осінньо-зимовий період, що пов'язано не тільки з низькими температурами і сухим повітрям, яким піддається волосся, але і з необхідністю носити головний убір і недоліками в щоденному раціоні.

Щоб стан волосся був постійно хорошим, потрібно перш за все постійний догляд, в тому числі і за шкірою голови. На додаток до зміни раціону, також важливо забезпечити волосся вітамінами і мінералами безпосередньо через всі види косметичних засобів для волосся.

Як поліпшити стан волосся?

Поліпшення стану волосся полягає в заповненні недоліків, від яких вони страждають. Якщо волосся ламке, то їх слід зміцнити. Якщо волосся пересушені, то їх потрібно інтенсивно зволожувати. Якщо їм не вистачає блиску, то необхідно надати вітаміни і мінерали, які повернуть здоровий вигляд волоссю. Кожен тип волосся вимагає індивідуального лікування. У всьому цьому не слід забувати про шкіру голови. Стан шкіри не менш важливо, тому що саме в ній знаходяться корені волосся, від яких залежить якість і товщина зростаючого волосся. Отже, як поліпшити стан волосся? Всебічно!

Зміцнення ламкого волосся

відновлення волоссяДуже поширеною проблемою, як у жінок, так і у чоловіків є ламкість волосся. Тонке волосся, зокрема, піддається цьому впливу. За ламкість волосся зазвичай відповідає неправильний догляд, який тягне за собою недоліки в структурі волосся і слабкі цибулини. Ламке волосся непривабливе - воне грубе і іноді неприємне на дотик. Як поліпшити зовнішній вигляд ламкого волосся? Основою є збагачення раціону білком, залізом і вітамінами, а також захист волосся від суворого сонця, рясне зволоження організму і турбота про самопочуття (стрес - одна з причин погіршення стану волосся).

Крім такої очевидності, як регулярне миття волосся, потрібно правильно підібрати косметичні продукти. Слід звернутися до живильної косметиці - шампунів і кондиціонерів, з великою кількістю вітамінів і мінералів, які проникають в структуру волосся і цибулин. З асортименту косметики варто вибрати в даному випадку зміцнюючі продукти. Це сильно зволожуюча косметика, збагачена живильними речовинами, такими як білки або вітамін Е, які відповідають за якість волосся і, до речі, дбають про стан шкіри голови.

Якщо необхідно підсилити ефект, то варто також звернутися до потужної живильної косметиці, наприклад, маскам або кондиціонерам для волосся.

Збільшення товщини волосся

Поширеною проблемою, особливо у чоловіків, є витончення зачіски. Волосся може стати тонким і надмірно випадати з віком. Крім прийому спеціальних лікарських засобів і обмеження впливу на волосся шкідливих факторів (високі і низькі температури, носіння тісних головних уборів) потрібні косметичні продукти, що стимулюють ріст волосся і зміцнюють коріння.

При виборі засобу для миття волосся необхідно підібрати його за властивостями волоса (наприклад, шампунь для волосся від лупи, шампунь для сухого волосся). Крім шампуню, також стане в нагоді кондиціонер для волосся. Саме він інтенсивно заповнює недоліки живильних речовин і піклується про зовнішній вигляд волосся. Час від часу корисно використовувати масло для волосся, регенеративні властивості якого дуже ефектні. Також можна використовувати тонік для волосся, який добре живить їх. Не варто забувати про хорошу косметику для укладання волосся. Існує безліч засобів для укладки, які одночасно є засобами для догляду.