Правильно підібрати відповідний шампунь, бальзам, кондиціонер або маску для волосся - вкрай важливо. В першу чергу, необхідно орієнтуватися на тип волосся: жирне, сухе і нормальне. Всі виробники вказують на упаковці, для якого саме типу шкіри призначений той чи інший засіб.

 

Засоби по догляду за волоссямУ нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати натуральні засоби по догляду для будь-якого типу волосся. У засобах для волосся FELPS ви не знайдете різних шкідливих ароматів і парабенів, у яких зазвичай є дешеві засоби. Не варто економити на здоров'ї.

 

Ми пропонуємо величезний вибір косметичних засобів для голови. Кожен знайде собі те, що треба: шампуні для сухого, ламкого, жирного волосся, пофарбованого і натурального, відновлюючого і проти лупи. Тільки поки йде пошук, треба враховувати, що занадто часта зміна засобів негативно позначиться на стані шевелюри. Тому волоссю треба дати час звикнути до нового засобу, і міняти його, тільки остаточно переконавшись, що воно не підходить.

 

Є шампуні, що включають в свій склад бальзам або кондиціонер. Але ці засоби можна придбати і окремо. Їх завдання - захистити волосся від зовнішнього впливу, огортаючи волосся плівкою, зробити їх більш гладкими і шовковистим. Бальзам і кондиціонер позбавляють волосся від статичної електрики і сприяють хорошій укладці.

 

Але між цими двома засобами є і різниця. Так, для жирного волосся краще кондиціонер, а для сухих - бальзам, в якому міститься більше масел і жирів. Сухому і ламкому волоссю корисний буде бальзам, що включає до свого складу кератин, амінокислоти, Омега 3 і протеїни. Для забарвленого підійде засіб, що містить силікон. Якщо волосся нежирне, можна спробувати незмивний бальзам. В іншому випадку допоможе засіб з цинком в складі. Завдяки цьому компоненту сальні залози перестають виділяти надмірну кількість жиру і волосся відновлюється. Крім того, цинк - прекрасний засіб для боротьби з мікробами і випадінням волосся.

 

Засоби по догляду за волоссямНаносити бальзам, на відміну від шампуню, треба не на шкіру голови, а відступаючи від шкіри кілька сантиметрів. Після того як засіб нанесено по всій довжині волосся, треба почекати кілька хвилин, а потім добре промити голову. Для поліпшення стану волосся застосовують спеціальні маски. Вони наносяться раз в тиждень і живлять волосся необхідними речовинами в кілька разів більше, ніж кондиціонери і бальзами. Особливо актуально застосування маски в холодну погоду.

 

Маску наносять на волосся, прикривають поліетиленовою шапочкою, загортають на 15 хвилин, всупереч вказівкам на упаковці, де іноді зазначений менший термін витримки. Властивості маски і бальзаму поєднує сироватка для волосся. Вона буває призначена для кінчиків або для коренів. Застосовувати сироватку допустимо кілька разів на тиждень. Корисні якості сироватки - активація росту волосся, підвищення їх еластичності і міцності, зникнення посічених кінчиків.