Формальдегід є одним з найпопулярніших консервантів в більшості косметичних засобів. Він володіє різким і неприємним запахом і є дуже токсичним. Якщо цікавить, чим небезпечний формальдегід в косметиці для волосся, то відповідь тут дуже проста - він робить негативний вплив на організм в цілому. З'являється висип, свербіж, при тривалому застосуванні засобів з цим компонентом, може виникнути подразнення слизової або різко зросте чутливість шкіри. 

Безпечні кератинові склади:

  1. Повернуть природну красу локонам, збережуть здоров'я шкіри і вашого волосся;
  2. Наше кератинове випрямлення, на відміну від інших засобів, не містить формальдегід та інших шкідливих консервантів, використовуються тільки схвалені в світі компоненти;
  3. Наша косметика використовується також для лікування проблемного волосся.

Особливості формальдегіду, де він може міститися

формальдегідЯкщо поглянути на товари, представлені на нашому ринку, то практично в кожному можна виявити цей компонент. Він часто застосовується в дешевих шампунях, сонцезахисних кремах, масках для особи і, звичайно, практично у всіх складах, за допомогою яких проводиться випрямлення волосся. Оскільки в моді знову довгі і прямі локони, то багато жінок вважають за краще проводити це випрямлення за бразильською методикою - після неї волосся залишається прямим, блискучим, гладким.

Для цього потрібні спеціальні засоби. У більшості випадків в кератині використовується формальдегід, який є основним і дешевим складовим, змінюючи саму структуру волосся по всій довжині і забезпечуючи тривалий ефект випрямлення. Ефект досягнутий, але з часом виникають різні побічні ефекти від формальдегіду, а шкода не обмежується роздратуванням. Справа в тому, що при попаданні на незахищені ділянки шкіри він викликає серйозну алергічну реакцію, особливо якщо використовується часто, а після того, як ефект випрямлення проходить, волосся стає ламким і тьмяним.

До речі, консервант часто зустрічається в різних лаках і спеціальних засобах для укладки волосся. Що також викликає побічні ефекти і, можливо, навіть захворювання шкіри. Саме тому важливо уважно вивчати етикетку або купувати товар в перевірених місцях.

Купуйте косметику без формальдегіду!

Світова статистика дуже невтішна. Вже багато вчених знають, чим небезпечний формальдегід в кератині і інших косметичних препаратах. Більш того, в Європі і Японії він взагалі заборонений, але в наших країнах все ще вважається нормою, якщо крем, лак або маска матимуть «невеликий» відсоток даного консерванта. А, між тим, кількість людей з шкірними алергічними захворюваннями за останнє десятиліття збільшилися в 5 разів.

Натуральна косметика відноситься до продуктів з маркуванням «Formaldehyde free» або «Formol free». Вона не містить шкідливих консервантів і дозволена до продажу в усьому світі. Весь асортимент магазину BRAZIL-PROF сертифікований і має СЕС укладення, що гарантує якісну, безпечну продукцію та комфорт у вашій роботі.