Кератинове випрямлення робить пасма ідеально рівними, красивими та доглянутими по всій довжині. Але щоб ефект від цієї процедури зберігався на довгий час, важливо забезпечити волоссю правильний догляд. Тільки завдяки правильно підібраним шампуням, захисту локонів від агресивного впливу навколишнього середовища та за дотримання інших простих правил, кератин надовго залишається в структурі волосяного стрижня, а саме волосся не пошкоджується, а набирається сил і відновлюється. Також важливу роль відіграє і те, як спати після кератинового випрямлення.

Догляд за волоссям після кератинового випрямлення: загальні правила

як спати після кератинового випрямленняЯкщо ви зробили кератинове випрямлення, як спати і як доглядати за волоссям повинен розповісти майстер. Але іноді така інформація забувається або поради фахівця мають досить розпливчастий характер. Адже дбати про волосся потрібно не тільки після виходу з салону, а й протягом решти часу. Тим, хто цікавиться, як продовжити ефект кератинового випрямлення, необхідно дотримуватися кількох простих правил. Протягом трьох діб категорично не рекомендується:

 • мочити волосся і піддавати його впливу вологи (в т.ч. у повітрі);
 • користуватися феном, праскою або плойкою;
 • уникати надмірної пітливості - краще на якийсь час відмовитися від занять спортом тощо;
 • передавлювати пасма резиночками, шпильками тощо.

Через три дні вже можна мити волосся, але для цього краще купити спеціальний шампунь, у складі якого не буде агресивних сульфатів - вони відкривають лусочки на волосяному стрижні, що призводить до втрати кератину. Також фахівці рекомендують:

 • мити волосся з особливою акуратністю, не хаотично;
 • застосування кондиціонера для волосся та масок професійного призначення;
 • сушити волосся феном;
 • не забувати про термозахист;
 • уникати агресивного впливу на волосся (солі, хлору тощо).

Правильний догляд за волоссям допоможе зберегти ефект від кератинового випрямлення на довгий час.

Як спати після кератинового випрямлення?

Говорячи про правила догляду за локонами після кератину, багато хто забуває навіть задуматися про те, як спати при кератиновому випрямленні. Тим часом ми щодня проводимо мінімум 7-8 годин у ліжку, що за тиждень становить близько 80 годин — це дуже великий термін. Тому, знаючи про те, як не потрібно спати при кератиновому випрямленні, можна істотно продовжити термін ефекту такої процедури і полегшити собі догляд за волоссям в цілому. Фахівці не рекомендують:як спати з кератиновим випрямленням

 1. Лягати спати з вологим волоссям. Це дуже важливий момент того, як не можна спати після кератинового випрямлення. Після миття голови при кератиновому випрямленні важливо повністю просушити пасма феном. Вплив теплого повітря сприяє затвердінню кератину, і ефект триває довше. Якщо ж лягти спати з вологими пасмами, вони можуть збитися і все вирівнювання виявиться не ефективним.
 2. Спати на звичайній бавовняній наволочці, віддаючи перевагу шовковій постелі. Ця рекомендація має кілька підстав. По-перше, при сні на бавовняній тканині підвищується пітливість шиї та шкіри голови, внаслідок чого пасма можуть відволожуватися, а ефект від кератинового випрямлення втрачається. По-друге, по шовковій наволочці пасма ковзають, а об бавовняну труться, що призводить до прискореного виведення кератину.
 3. Спати в задушливому жаркому приміщенні. Тим, хто замислюється над тим, як спати з кератиновим випрямленням, важливо обов'язково подбати про підтримку адекватного мікроклімату в спальній кімнаті. Якщо під час сну буде спекотно, шкіра голови, шия і спина пітнітимуть, що негативно позначиться на стані пасм і знижуватиме термін носіння кератину.
 4. Збирати волосся в хвостик або заплітати його. Найкраще розпрямляти локони перед сном, щоб уникнути появи заломів. Багато хто цікавиться, чи можна спати з розпущеним волоссям при кератиновому випрямленні. І насправді треба, так пасма залишаються прямими і на них не формується хвиля. Звичайно, за бажання можна зібрати довге волосся в легку косу або використовувати спеціальну шапочку для сну.

На цьому рекомендації про те, як спати після кератинового випрямлення закінчуються.

Яку косметику використовувати для догляду за волоссям після кератинового випрямлення?

Щоб продовжити ефект кератинового випрямлення, краще використовувати професійні засоби догляду, які випускають відомі компанії. Не зайвим буде звернути увагу на продукцію тих брендів, які займаються виготовленням препарату кератину для випрямлення. Така косметика створюється з урахуванням останніх досягнень науки.

Купити продукцію для професійного догляду за волоссям після кератину можна в інтернет-магазині Brazil-Prof. Тут представлений відмінний асортимент товарів відомих бразильських брендів, які користуються популярністю в різних країнах світу завдяки високій якості та ефективності. Компанія здійснює доставку по всій Україні (в т.ч. у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та ін.).