Щоб локони завжди мали яскравий природний блиск і красивий, приємний для ока колір, варто заздалегідь подбати про покупку якісної фарби для волосся. Хорошим вибором стане бразильський барвник Felps - він входить в лінійку професійних косметичних засобів, складається з активних компонентів і здатний оздоровити волосяний покрив. Цей продукт не пересушує волосся на відміну від інших торгових марок, представлених на ринку.

Особливості та переваги:А чим ви фарбуєте волосся?

  • Фарбування волосся - стійкий колір. Фарби підходять для всіх типів волосяного покриву і тримаються дійсно довго;
  • 100% зафарбовування сивини;
  • До 4 тонів освітлення;
  • Відновлювальний ефект;
  • Всього 0.3% аміаку в основній палітрі і 0.7% - 0.8% в світлих і освітлюючих.
  • До складу входять живильні масла. Така фарба істотно покращує стан волосся і добре підходить для зимового або осіннього використання, коли живлення не вистачає;

Це єдиний барвник, що володіє білком кінезин. Він потрібен для миттєвого проникнення корисних компонентів глибоко в структуру волосся і утримання їх усередині. При виробництві фарб використовуються технології які застосовуються в кератині і ботоксі. Результат - глибоке проникнення і фіксація кольору.

 

Фарба для волосся з ефектом ботокса

Компанія BRAZIL PROF пропонує сучасну та високоякісну продукцію. Ви отримуєте перманентний інноваційний барвник для волосся, створений за новітніми технологіями. Про що свідчить світове визнання і можливість продавати косметику в тих країнах, де значна частина косметичних засобів заборонена, через використання шкідливих консервантів.

Це дійсно стійкі фарби. Вони здатні надавати лікуючий вплив, що доведено лабораторними дослідженнями. А цим може похвалитися далеко не кожен продукт, адже ви отримуєте відновлення волосся при фарбуванні, повертаєте собі молодість і красу, а не тільки міняєте природний колір волосся.

Наш асортимент не обмежується тільки фарбами. У нашому інтернет-магазині, ви також зможете придбати і інші косметичні препарати.