Кератинове випрямлення – це процедура, яка забезпечує не тільки добре укладену зачіску, але й необхідне живлення та здоровий вигляд для волосся. Ефект кератину для волосся відразу помітний і зберігається дуже довго, а щоденний догляд за волоссям стає набагато простішим.

Як працює кератин?

ефект від кератинуКератин – натуральний компонент, що зміцнює волосся. Щоб зрозуміти, як він працює, а отже, знати, коли його включати у догляд за волоссям, ми почнемо з невеликого огляду хімії.

Простіше кажучи, кератин – це білок, який відповідає за форму та структуру волосся. Це також хімічні зв'язки кератину, які впливають на те:

  • чи є волосся здоровим і блискучим чи тьмяним і неживим;
  • кучеряве воно чи пряме.

Ця речовина також відповідає за належний захист волосся, а її недостатня кількість може призвести до того, що кутикули волосся відкриються і стануть більш сприйнятливими до пошкоджень, а ви помітите появу кінчиків, що січуться.

Коли ви укладаєте волосся, наприклад, фарбуєте його, завиваєте або випрямляєте гарячим випрямлячем і щипцями для завивки, ви позбавляєте його кератину. Тому, щоб відновити волосся, важливо забезпечити білок, тобто протеїни. Як кератин впливає на волосся? Він розгладжує локони, одночасно заповнюючи прогалини в захисному шарі, надаючи їм сяйва та природного блиску.

Хто має обрати випрямлення кератином?

Лікування кератином полягає не тільки у випрямленні волосся, але і в його живленні, тому будь-яка дівчина, яка хоче, щоб волосся було блискучим і пружним, може отримати з цього користь. Таке випрямлення рекомендується всім тим, кого турбує кучеряве і статичне волосся, пошкоджене, яке не має блиску і важко піддається укладанню. Слід зазначити, що це процедура, яка буде ефективна навіть при грубому та кучерявому волоссі.

Проте є кілька обмежень, у яких лікування кератином не рекомендується. Такий спосіб випрямлення та живлення не повинні вибирати люди, які часто відвідують басейн, для них шкідлива саме хлорована вода. Також не рекомендується процедура для людей, які часто висвітлюють волосся, або коли воно вже дуже сильно пошкоджене, а значить, тендітне та ламке.

Щоб отримати максимальний ефект кератинового випрямлення, його слід робити в професійному салоні.

Який ефект від кератину очікується?

Процедура випрямлення кератином забезпечить миттєве, відразу помітне та довготривале випрямлення, покращення зовнішнього вигляду та стану волосся. Воно набуде блиску, здорового вигляду і виняткової гнучкості, буде відновленим і сяючим. За допомогою кератину волосся стане слухняним, і це дозволить зробити будь-яку зачіску. Після процедури ви помітите економію часу, адже волосся не потрібно годинами рівняти та укладати.

Додатковою перевагою кератинового випрямлення є те, що волосся не сплутується навіть за високої вологості. Якщо процедура проводилася правильно, з використанням професійного препарату, ефект кератину для волосся може зберігатися до півроку. Це, звичайно, залежить від типу волосся, його пористості чи схильності до викривлення структури.

Вас цікавить, чи має кератин накопичувальний ефект? Так, але важливо не перестаратися. Насамперед рекомендуємо прислухатися до рекомендацій професійного майстра.

кератинЯк відбувається процес кератинового випрямлення волосся?

Залежно від довжини та густоти волосся процедура займає близько 2-3 годин.

  1. Перший крок - двічі помити голову спеціальним шампунем, що очищає. Завдяки цьому видаляються всі залишки засобів для укладання. Після миття волосся потрібно ретельно висушити.
  2. Другий крок – рівномірне нанесення професійного препарату із гідролізованим кератином, який заповнює дефекти структури волосся. Пасма розчісують густим гребінцем і секції поділяють на тонкі проділи. Рівномірне нанесення продукту здійснюється спеціальною кистю. Після нанесення препарату на всю довжину пасом необхідно очікувати близько 30 хвилин. Після цього волосся ретельно висушується, що дає змогу косметичному засобу повністю ввібратися.
  3. Третій етап – «вдавлювання» кератину та випрямлення волосся професійним випрямлячем. Температура приладу варіюється від 200 до 230 градусів Цельсія і залежить від товщини та стану волосся. Тепло дозволяє поживним речовинам проникати у структуру волосся. Кожне пасмо випрямляється кілька разів.

Процедура досить складна та працемістка, але отриманий ефект кератинового випрямлення однозначно вартує витраченого часу та грошей.

Професійні препарати для салонного проведення процедури

Кожен сучасний салон обов'язково має запропонувати клієнтам процедуру кератинового випрямлення. Ефект оцінять навіть найвибагливіші клієнти. Але для того, щоб отримати позитивні відгуки, використовуйте тільки високоякісні засоби, які можна купити в нашому інтернет-магазині Brazil Prof.