Існує чимало салонних процедур, які допомагають зберігати відмінний вигляд локонів у будь-якій ситуації. Одними з найпопулярніших можна сміливо назвати кератин та ламінування. Дані процедури проводять практично в кожному салоні краси і багато красунь вже встигли випробувати їхню ефективність на власній практиці. Але все ж таки далеко не всі знають, чим відрізняється ламінування волосся від кератинового випрямлення.чим відрізняється ламінування волосся від кератинового випрямлення

Кератин та ламінування: особливості процедури

Перед тим як з’ясувати, чим відрізняється ламінування волосся від кератинового випрямлення, необхідно в першу чергу згадати, що це за види впливу і в чому їхня суть.

Особливості ламінування: вплив та переваги

Ламінування - це процедура, суть якої полягає в нанесенні на локони особливого засобу, здатного обволікати з усіх боків кожну волосину, вкриваючи її тонкою, міцною плівкою. Завдяки такому покриттю волосяні стрижні стають надійно захищеними від впливу зовнішніх факторів, а волосся виглядає дуже красиво, набуває насиченого блиску і стає приємно шовковистим. Водночас знижується ламкість волосся, і пасма не втрачають вологу. Серед переваг такої процедури:

 • можливість досягти миттєвого результату;

 • можливість проводити її після фарбування чи лікування;

 • збереження природного кольору;

 • збільшення об’єму волосся;

 • надійний захист від впливу зовнішніх факторів.

Особливості кератинового випрямлення

Перше, чим відрізняється кератин від ламінування, - це його призначення. Ця процедура покликана випрямити волосся, вона здатна розгладити навіть щільні кучері та подарувати тьмяним і пористим пасмам сяйво та підвищену еластичність. Це стає можливим завдяки насиченню волосяного стрижня рідким кератином, який у природі є основним компонентом людського волосся.

Отже, чим відрізняється ламінування волосся від кератинового випрямлення, так це тим, що в першому випадку волосся покривається захисною плівкою, але його стан ніяк не змінюється, а кератин заходить вглиб волосяного стрижня, покращуючи та оздоровлюючи його структуру. Серед переваг такої процедури:

 • миттєвий ефект;

 • тривалий результат – від 2 місяців до півроку;

 • накопичувальний ефект;

 • не лише візуальний ефект, а й оздоровлення по всій довжині;

 • простота розчісування та укладання;

 • можливість застосовувати на пошкоджених пасмах.

Важливий момент у питанні, чим відрізняється ламінування від кератинового випрямлення - ламінування не підходить для пошкоджених пасом, а кератин навпаки є ефективним засобом для відновлення травмованого, пористого та нездорового волосся. Тим, хто страждає від підвищеної пористості чи ламкості кінчиків, ламінування не рекомендовано. Ще один момент, чим відрізняється ламінування від кератину, це тривалістю ефекту. Ламінація зберігається на волоссі не довше 1,5 місяця, а кератин, як ми вже говорили, може триматися до півроку, і щоразу тривалість ефекту від його застосування зростає. Таким чином, якщо порівнювати кератин і ламінування різниця поки що на користь першого.

Особливості догляду після салону: чим ще відрізняються процедури?

Звичайно, розбираючись у тому, чим відрізняється кератинове випрямлення від ламінування, не можна не згадати про правила догляду за пасмами після таких процедур. Адже грамотний догляд дозволяє зберегти ефект надовго, без нього волосся дуже швидко повернуться до початкового стану. Зокрема, весь час після ламінування не можна:

 • робити тугі зачіски, використовувати шпильки;

 • робити завивку або крутити локони будь-яким іншим чином;

 • користуватися феном або праскою.

Щодо догляду після кератину, то такі обмеження діють лише в перші три доби. Весь цей час потрібно берегти пасма від вологи та уникати підвищеного тиску на них. В решту часу догляд зводиться до застосування спеціального шампуню, бальзаму та масок, а також до обов'язкового сушіння феном після кожного миття – щоб кератин знову затвердів. Ні плойки, ні праски, ні зачіски не порушують стан волосся. Тож якщо порівнювати ламінування та кератинове випрямлення, різниця очевидна.

Яку процедуру для волосся вибрати: висновки

Багато дівчат, які цікавляться, чим ламінування відрізняється від кератинового випрямлення, переживають про те, чому віддати перевагу. Більшість перукарів впевнені, що ламінування є застарілим методом, воно не дозволяє волосяному стрижню дихати й не дає оздоровлюючого ефекту. І перераховані вище відмінності дозволяють зрозуміти: ламінування волосся та кератинове випрямлення — різниця між цими процедурами справді є. І вона вагома.

Для оздоровлення, глибокого випрямлення та покращення стану волосся краще зробити вибір на користь сучасного кератину. Але довірити таку процедуру краще майстру — кваліфікованому професіоналу. А купити все, що потрібно для її проведення та догляду за локонами після кератинового випрямлення можна в інтернет-магазині Brazil-Prof. У нашому каталозі – тільки професійні засоби високої якості від відомих бразильських виробників.

Досвідчені співробітники компанії дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, дадуть практичні поради та всю необхідну інформацію про склад засобів і їхній вплив на волосся. Brazil-Prof здійснює доставку по всій Україні, в т.ч. у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та ін.