Кератинове випрямлення волосся залишається в останні роки однією з найпопулярніших б'юті-процедур. І це не дивно, адже з її допомогою можна швидко та ефективно зробити локони справді доглянутими — додати їм блиску та шовковистості. Але водночас у багатьох дівчат виникають питання про те, як поєднується кератин та фарбування волосся. Чи впливає випрямлення на закріплення фарбуючого складу? Спробуємо розібратися в цих питаннях і детально з'ясувати, коли краще робити кератин після фарбування.

Кератин та фарбування волосся: сумісність процедур

кератин після фарбуванняЛюди, які замислюються над тим, коли зробити кератин до чи після фарбування, далеко не завжди розуміють, що ці процедури абсолютно по-різному впливають на структуру та стан волосся. Кератин ефективно заповнює порожнечі, усуває пористість, відновлює локони зсередини, пригладжуючи лусочки волосяного стрижня. А під час фарбування хімічні компоненти фарби навпаки піднімають ці лусочки, завдяки чому пігмент краще проникає вглиб волосся — фарба фіксується, але самі пасма втрачають щільність, стають більш пухкими, можливе виникнення пористості. Якщо фарбування супроводжується застосуванням окислювача, відбувається ще й витравлення природного пігменту для витіснення рідного кольору.

Логічно припустити, що фарбування волосся після кератину може нейтралізувати весь ефект від цієї процедури догляду і стати причиною:

  • зниження щільності волосяних стрижнів;
  • підвищенню посіченості та ламкості;
  • пересушування пасм;
  • пористості, хвилястості;
  • погіршення стану шкіри голови.

Фарбування після кератину не можна проводити раніше, ніж через 3-4 тижні після процедури. Звичайно, багато жінок не можуть відмовитися від фарбування з різних причин. Комусь не хочеться змінювати звичний імідж, а хтось змушений боротися із сивиною. Невже в таких ситуаціях провести кератинове випрямлення буде неможливо? Насправді ці процедури цілком сумісні, важливо змінити їхню черговість і розібратися, через скільки після фарбування можна робити кератин.

Чи можна робити кератин одразу після фарбування?

Багато дівчат цікавляться, чи можна робити кератин відразу після фарбування, щоб відновити пасма після агресивного впливу фарби, покращити їхній стан і запечатати барвник усередині локонів. Досвідчені майстри не рекомендують поєднувати ці дві процедури. Кератин дійсно здатний закріпити пігмент у волоссі, але якщо провести випрямлення відразу після фарбування ефект може бути нерівномірним.

Отже, більшість майстрів у відповіді на питання, через скільки після фарбування можна робити кератин, рекомендують почекати близько тижня, а краще навіть двох. За цей час:

  • пігмент повноцінно наситить волосяні стрижні, рівномірно проникне в пасма;
  • локони частково відновляться після досить агресивної процедури, приймуть свій природний стан.

Якщо ж нанести кератин після фарбування, не витримуючи такої необхідної паузи, покриття, що ламінує, не затримається на пористих пасмах і просто злізе з них.

Часткове фарбування та кератин: чи можна проводити випрямлення після мелірування?

Кератинове випрямлення після фарбуванняДівчат, які віддають перевагу меліруванню, також дуже цікавить питання, через скільки після фарбування можна робити кератин. Насправді у цій ситуації діють абсолютно такі ж рекомендації: щоб побачити ефект від обох процедур, дуже важливо витримати між ними певну перерву.

Освітлення та мелірування так само впливає на структуру волосся, як і звичайне фарбування. Тому найкраще почекати щонайменше 7-10 днів після візиту до перукарні перед нанесенням на пасма кератинового складу. Кератинове випрямлення після фарбування покращить стан локонів і завдяки йому фарба протримається на волоссі набагато довше.

Кератинове випрямлення після фарбування натуральними барвниками

Багато дівчат, які побоюються шкоди від аміачних фарб, вважають за краще фарбувати волосся хною та іншими натуральними барвниками. Іноді така практика дійсно приносить свої плоди, і локони виглядають здоровішими і доглянутішими. Але чи можна після фарбування робити кератин? Це дуже складне питання. Натуральні фарби не сильно сумісні з іншими косметичними процедурами, і більшість майстрів настійно не рекомендують проводити кератинове випрямлення на волоссі, пофарбованому хною, або навпаки - фарбувати хною волосся, на яке наносився кератин. Ця рекомендація пояснюється дуже просто – ефект може бути зовсім несподіваним, пасма можуть набути несподіваного або просто нерівномірного кольору. І це підтверджують численні відгуки.

Щоб кератин дав очікуваний ефект, важливо проводити його у професіоналів із використанням якісних кератинових засобів. Досвідчений майстер точно надасть всю інформацію про те, як поєднується кератинове випрямлення та фарбування з урахуванням індивідуальних особливостей вашого волосся.

А купити високоякісні засоби з кератином та професійну косметику для догляду за локонами виробництва ТОП-брендів можна в інтернет-магазині BRAZIL-PROF. Досвідчені консультанти допоможуть розібратися в асортименті продукції та дадуть практичні поради щодо вибору продукції. Компанія здійснює доставку по всій Україні (в т.ч. у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та ін.).