Багато дівчат, які зважилися зробити хімічну завивку, виявляються не надто задоволеними результатом. Нерідко кучері виходять значно дрібніші або пружніші, ніж обіцяв перукар або обраний препарат. Занадто інтенсивна завивка набридає, а в міру відростання волосся виникає помітна грань між завитком та природними локонами, яку складно сховати за допомогою укладки. Щоб вирівняти волосся, багато перукарів радять кератин. Але чи допоможе кератинове випрямлення після хімії? І взагалі, чи можна випрямляти волосся після хімічної завивки?

Коли потрібно випрямлення волосся після хімії?

кератинове випрямлення після хіміїВипрямлення волосся після хімії може знадобитися у таких випадках:

 • з моменту проведення хімії пройшло понад 3-4 місяці, коріння встигло відрости, і зачіска набула неохайного вигляду;
 • завивка була зроблена порівняно недавно, але ефект вас розчарував;
 • пасма не мають чіткої форми, пружність залишає бажати кращого;
 • кучері просто вам набридли, і ви мрієте про гладкі рівні пасма.

У кожній із цих ситуацій виникає питання, як випрямити волосся після хімічної завивки. І кератин може прийти на допомогу, важливо знати деякі нюанси такої процедури.

Кератинове випрямлення після хімії: ефективність та особливості

Кератинове випрямлення - популярна б'юті-процедура, основне завдання якої - розпрямити локони й перетворити тьмяні, пористі, недоглянуті пасма в цільне полотно шовковистого, блискучого і сильного волосся. Для досягнення такого ефекту спеціалісти використовують спеціальні суміші з кератином – білком, який є основним структурним компонентом волосся. Він проникає вглиб волосяного стрижня, а потім майстер проходить по локонах праскою, запечатуючи кератин усередині пасм. Завдяки цьому вирівнюються навіть тугі завитки, локони змінюють свою структуру і набувають напрочуд привабливий зовнішній вигляд.

Кератин після хімічної завивки справді здатний творити справжні дива. Йому під силу випрямити пасма після невдалої завивки або повернути локони у нормальний стан після того, як кучері втратить свою привабливість. Така процедура надає комплексний вплив.

Кератинове випрямлення після хімічної завивки дозволяє:

 • приборкати навіть тугі й дрібні завитки, перетворивши їх на рівне блискуче волосся;
 • наситити волосся поживними речовинами, додати йому здоров'я;
 • усунути пухнастість та пористість;
 • захистити пасма від негативного впливу зовнішніх факторів;
 • додати волоссю слухняності - воно перестає плутатись і лежить однаково красиво в будь-якій ситуації.

Зробивши випрямлення волосся після хімічної завивки, можна забути про укладання на кілька місяців. Волосся потрібно лише вимити і просушити гарячим феном, воно буде залишатися гладким й красивим без додаткових впливів.

Кератинове випрямлення після хімії: вибір засобів та етапи проведення процедури

Щоб кератинове випрямлення було справді ефективним, дуже важливо довірити його справжньому професіоналу. Тільки від досвіду та навичок перукаря, а також від якості вибраних засобів залежить чи допоможе кератинове випрямлення після хімії. Зокрема, досвідчений майстер добре знає, що для різних типів волосся потрібні різні види кератину.

Якщо є необхідність вирівняти тугі завитки, потрібно використовувати спеціальні засоби, наприклад Nutrimax Anti-Volume Keratin або Agi Max Kera-X Traditional, а з залишковою середньою хвилею відмінно впоратися Agi Max Plus або Ykas Citric Escova Progressiva.

Також слід враховувати, що кератинове випрямлення після хімії вимагає використання не тільки випрямляючого засобу, а й спеціального шампуню, який забезпечує глибоке очищення, розкриває кутикулу волосся та готує його до нанесення випрямляючого складу.

Сама процедура випрямлення складається, як правило, з наступних етапів:кератин після хімічної завивки

 • майстер добре вимиває голову з використанням спеціального шампуню;
 • далі волосся розбирають на окремі пасма і добре просушують;
 • склад з кератином наноситься на локони по всій довжині так, щоб він просочив волосся повністю;
 • волосся просушується феном;
 • праска прогрівається до 230 ° C, а потім з її допомогою вирівнюється волосся - це закріплює кератин всередині волосяних стрижнів;
 • залишки кератину змивають з локонів, а потім сушіння повторюється.

Після процедури майстер дає докладні рекомендації про те, як доглядати за локонами після процедури. Ця інформація включає докладні поради про миття, розчісування, сушіння, можливості застосування масок, бальзамів та фарбуючих засобів.

Якщо ви все ще думаєте про те, наскільки ефективним буде кератинове випрямлення після хімії, відгуки про цю процедуру допоможуть вам визначитися. Багато дівчат, які зробили невдалу хімічну завивку, готові просто молитися на цю процедуру, адже з її допомогою можна зробити локони дійсно красивими та привабливими.

А все, що вам знадобиться для професійного випрямлення волосся та подальшого догляду за ним, можна купити в інтернет-магазині BRAZIL-PROF. Тут у каталозі представлений широкий асортимент засобів виробництва найкращих бразильських брендів. І компанія пропонує швидку доставку по всій Україні, у т.ч. у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші населені пункти.