Здорове волосся є насамперед результатом правильного комплексного догляду. Але навіть базові доглядові заходи багато хто з нас проводить із порушеннями, що зводить до мінімуму ефект від них. Зокрема чимало питань викликають правила використання кондиціонера для волосся. Здавалося б, що може бути простіше - нанеси його на волосся після миття та змий. Але ні. Існують деякі нюанси та хитрощі, які варто враховувати. Спробуємо розібратися, як скористатися кондиціонером для волосся дуже докладно.

Що таке кондиціонер: функції та призначення

Кондиціонер для волосся – це популярний засіб для догляду за волоссям, основна функція якого полягає у нейтралізації негативних дій шампуню. Кондиціонер сприяє згладжуванню лусочок волосся, які піднімаються під час миття. Завдяки цьому пасма набувають здорового блиску і додаткового захисту від агресивних факторів зовнішнього середовища, у тому числі сушіння, використання засобів для укладки, сонця тощо.

Використання кондиціонера рекомендується всім жінкам та чоловікам з довгим волоссям без винятку. Річ у тім, що шампуні містять комплекс активних компонентів для глибокого очищення. Багато з них може дуже жорстко впливати на волосся. І під час їхнього застосування кутикула волосся немов розшаровується - безліч лусочок, раніше щільно притиснутих один до одного, піднімаються вгору. Волосся через це стає вразливим. Якщо їх так і висушити, вони будуть виглядати тьмяними, будуть плутатися, також збільшиться ризик виникнення посічених кінчиків.

як користуватися кондиціонером для волоссяВсі перукарі та трихологи радять застосовувати кондиціонер для волосся, користь такого продукту для домашнього користування в його комплексному впливі, оскільки він:

 • додає волоссю гладкості та здорового блиску;
 • з'єднує лусочки кутикули;
 • зволожує завдяки запечатуванню вологи під шаром щільно притиснутих лусочок кератину;
 • забезпечує захист від температурних перепадів та інших зовнішніх факторів;
 • робить пасма більш дисциплінованими та гладкими;
 • забезпечує додаткове живлення, оскільки випускається з поживними речовинами у складі.

Системне застосування кондиціонера додає пасмам доглянутості, гладкості та блиску. Але чудес такий засіб не обіцяє, для глибшого відновлення пасм варто вибрати бальзам та інші доглядові засоби. Основна різниця між бальзамом і кондиціонером полягає в тому, що бальзам має ще й глибокий живильний вплив.

Як використовувати кондиціонер для волосся?

Основна відповідь тим, хто цікавиться, як використовувати кондиціонер для волосся, дуже проста:

 • потрібно підібрати дійсно хороший засіб, який підійде вашому волоссю;
 • потрібно пам'ятати про базові правила застосування кондиціонера (частота застосування, правильність нанесення на пасма тощо).

Всі види кондиціонерів, які пропонують виробники, можна поділити на 3 великі групи:

 • прості;
 • незмивні;
 • засоби глибокої дії.

Правила застосування звичайного кондиціонера

Отже, розглянемо, яким має бути використання кондиціонера для волосся:як використовувати кондиціонер для волосся

 • вимийте локони як завжди;
 • промийте добре волосся, щоб усунути мийні компоненти (використовуйте прохолодну воду);
 • злегка відіжміть пасма;
 • нанесіть кондиціонер - спочатку налийте засіб по долоні, після чого нанесіть на пасма рівномірно;
 • уникайте попадання засобу на коріння волосся та шкіру голови;
 • залиште засіб на волоссі, зазвичай скільки тримати кондиціонер на волоссі вказує виробник на упаковці;
 • промийте локони теплою водою, поки вони перестануть відчуватися слизькими;
 • промийте кінчики холодною або прохолодною водою й акуратно відіжміть пасма.

Щоб зберегти ефект від використання кондиціонера, не поспішайте витирати волосся. Тертя рушника підніме лусочки волосся, мінімізуючи результат проведеної процедури. Краще акуратно відіжміть пасма рушником (варто використовувати рушник з мікрофібри або більш дешевий варіант – стару футболку).

Як використовувати інші кондиціонери?

скільки тримати кондиціонер на волоссіЯкщо ви придбали незмивний догляд, то відповідь на питання, як правильно використовувати кондиціонер для волосся, буде трохи іншим. Вимите волосся потрібно злегка віджати й промокнути рушником. Після цього слід нанести деяку кількість кондиціонера на волосся і поширити по всій довжині (за винятком коренів і шкіри голови). Спрей варто розпорошити по всій довжині. От і все. Після цього пасма можна укладати, як завжди.

Як наносити кондиціонер для волосся інтенсивної дії - ним потрібно змащувати пасма відразу після миття, сполоснувши волосся прохолодною водою. На відміну від звичайного кондиціонера, цей варіант потрібно використовувати одразу у великому обсязі, а наносити його рекомендовано по всій довжині, у тому числі і на корені (часто). Такий засіб повинен залишатися на пасмах щонайменше 5 хвилин, а деякі варіанти потрібно витримувати до півгодини. Після цього його потрібно змити холодною водою.

Як часто можна використовувати?

Багато хто цікавиться, чи можна використовувати кондиціонер щодня. Насправді такий засіб рекомендується для відновлення структури пасм після миття без чітких вказівок по частоті. Відповідно, як часто використовувати кондиціонер для волосся – це виключно індивідуальна справа, яка залежить від звичок.

Щодо кондиціонера глибокої дії, його варто використовувати не частіше разу на тиждень.

А купити найкращі кондиціонери для волосся можна недорого в інтернет-магазині BrazilProf. У нашому каталозі - чудовий асортимент товарів від найкращих виробників за здоровою конкурентоспроможною вартістю Тут можна замовити косметику для волосся для домашнього догляду та професійні засоби. У каталозі є доступні за ціною спреї для волосся, шампуні та інші товари. Можлива доставка по всій Україні.