Доглянуте, блискуче, живе волосся є окрасою їх власниці. Але як бути в разі кучерявого волосся? Воно від природи є сухим, пористим і вимагає особливого дбайливого і ретельного догляду. Сучасні домашні і магазинні засоби можуть допомогти дівчатам з природними кучерями, тому будь-яке волосся можна приручити і зробити одним зі своїх головних достоїнств краси. Всього кілька правил допоможуть отримати живе і здорове волосся.

Правильне миття волосся

правильне миття волоссяШампунь необхідно використовувати з оптимальним ph, який не буде дратувати шкіру голови. Його необхідно наносити тільки на скальп, не варто наносити шампунь на всю довжину. Довжина промивається при змиванні шампуню з скальпа. Так волосся не буде сохнути через наявність шкідливих інгредієнтів, що висушує волосся, таких як sodium laureth sulfate, який є практично у всіх шампунях.
Змивати волосся рекомендується виключно теплою водою, щоб уникнути травмування кутикули. На завершення можна обполоснути довжину волосся прохолодною водою, так кутикула пригладиться, волосся стане більш гладким. Після кожного миття волосся рекомендується наносити кондиціонер для зволоження і пом'якшення волосся.

Сушка волосся

Кучеряве волосся слід сушити в наступному порядку. Необхідно м'яким, бавовняним рушником акуратно прикласти до волосся для вбирання вологи. Ні в якому разі не можна терти волосся про рушник, тому що в мокрому вигляді волосся особливо тендітне і слабке. Для кучерявого волосся рекомендується природна сушка, щоб не випаровувати вологу за допомогою фена для волосся. Якщо такої можливості немає, то необхідно нанести термозахист на волосся і за допомогою дифузора висушити волосся.

Глибоке кондиціювання волосся

Раз в тиждень бажано глибоко зволожувати і живити кучеряве волосся. Для цього необхідно придбати покупну відновлюючу маску, або приготувати її самостійно, використовуючи базові та ефірні масла. Маску необхідно нанести на чисте вологе волосся, вимите шампунем. Нанести на всю довжину маску, уникаючи коріння, одягнути душову шапочку або целофановий пакет, і утеплити волосся. Це можна зробити, надівши стару шапку або укутавши їх рушником. Тримати маску слід близько 50 хвилин, потім змити.

Така процедура додасть кучерявому волоссю зволоження, оздоровить їх, додасть блиск і наповнить волосся необхідними живильними речовинами. Дуже важливо проводити таку процедуру не частіше ніж один раз на тиждень, щоб не перевантажувати волосся.

Розчісування волосся

розчісування волоссяДля розчісування волосся рекомендується вибрати дерев'яний гребінець з рідкими зубчиками. Гребінець з частими зубчиками може перетворити кучеряшки в пух. Кучеряве волосся слід розчісувати виключно висушеними, в іншому випадку велика частина волосся може залишитися на гребінці. Дбайливе розчісування волосся починається з кінчиків і піднімається до коріння.

Незмивний догляд

Незмивний догляд є недооціненим пунктом. Такий догляд дозволяє відобразити вологу у кутикулі волосся і запобігає його випаровування. Після душу бажано використовувати засіб:

1. по догляду за довжиною
2. для догляду за кінчиками волосся

Наприклад, на довжину рекомендується наносити зволожуючий незмивний кондиціонер, а на кінчики нанести віск або масло для кінчиків. Такі маніпуляції дозволяють волоссю виглядати доглянуто, кінчики волосся пом'якшуються, утихомирює пишність волосся, завитки зволожуються і красиво оформляються. Дуже важливо не переборщити з такими засобами, щоб не погіршити волосся.

За допомогою таких нескладних правил, будь-яке кучеряве волосся буде радувати свою володарку. Кучеряве волосся теж може виглядати шикарно і приголомшливо при правильному догляді.