Кератинове випрямлення з надзвуковою швидкістю займає місце на ринку б'юті послуг. Така процедура стала затребувана серед клієнтів, а майстри не обходять її стороною. Перші, швидко і надовго випрямляють волосся, відновлюють його. Другі збільшують виручку і обороти. Профіт, всі в плюсі!

Але для того щоб якісно виконувати послуги тритментолога, потрібна відповідна кваліфікація фахівця. Необхідно пройти навчання, купити кератинові склади, зрозуміти секрети, тонкощі методики, а також набити руку. Ця стаття від експертів Brazil Prof допоможе зрозуміти з чого почати і як в підсумку стати майстром кератинового випрямлення - тритментологом.

 

Перші кроки майстра по кератинового випрямлення


Послуги вирівнювання та реконструкції діляться на кілька підвидів. Щоб отримати максимальну відвідуваність і заповнити "віконця" на багато тижнів вперед, важливо освоїти кожну з них. Благо, що вони виконуються за допомогою одних і тих же інструментів, тільки з різними складами і по злегка різними методиками. І так, топ кератинщик повинен мати в арсеналі наступні послуги:

 

  • Бразильське кератинове випрямлення
  • Нанопластику волосся
  • Відновлюючі і лікуючі процедури для шкіри голови
  • Гарячий і холодний ботокс
  • Ламінування

 

1. Проходження навчання

Насамперед, майбутній спец проходить курси. Такі навчання проводяться в перукарських академіях, б'юті-центрах. Наша школа Бразил-Проф не виняток-список актуальних вебінарів і курсів кератинового випрямлення дивіться у розділі нашого сайту - "навчання". Є й інші варіанти, людина самостійно, методом спроб і помилок збирає інформацію в Інтернеті, і в інших відкритих джерелах, самонавчається, приступає до роботи. Результат в таких випадках зазвичай плачевний. Саморозвиток - це прекрасно, але тільки після проходження реального навчання, де вам поставлять руку, навчать розбиратися в типах волосся і ви на практиці відпрацюєте кілька моделей.

 

2. Закупка складів, інструментів, аксессуарів

Знання є? Супер! Далі обзаводимось обраними косметичними засобами. Залежно від фінансових можливостей, фахівці магазину допоможуть підібрати відповідні випрямляючі і лікуючі склади. При невеликому бюджеті, зазвичай рекомендують універсальні препарати, здатні вирішити кілька проблем одночасно. У разі хороших вкладень, вам допоможуть визначитися з набором необхідних засобів для всіх перерахованих вище послуг топового майстра. Головне вибирати якісну косметику для волосся, щоб не зіткнутися з проблемою незадоволених клієнтів. Ми ж плануємо заробляти на процедурах?

 

3. Вивчення попиту та пропозиції. Формування ціноутворення

Залежно від вашої локації, вивчаємо нішу конкурентів і їх ціни. Проводимо моніторинг картографічних сервісів: Google Карти, Яндекс Карти, 2ГІС на предмет кількості салонів краси та перукарень у вашому місті. Потім по хештегам і геолокації в Instagram вивчаємо портфоліо конкурентів і їх прайс-листи. Структуруємо зібрану інформацію, визначаємося зі своєю ціновою політикою. У регіонах ціни поменше. У великих містах навпаки. Не переборщуйте з ціною, щоб не відлякати перших клієнтів. Занижувати також не варто, інакше при подальшому підвищенні ціни, буде важко утримувати існуючих візитерів. Просто дотримуйтесь ринкових правил намацуючи золоту середину.

 

4. Визначення місця проведення діяльності та його підготовка

Якщо у вас власна студія краси-чудово! Додавайте новий сервіс в прайс, розкажіть клієнтам про переваги і заробляйте відбивайте вкладення. Попередньо подбайте про обладнання салонного приміщення витяжкою. При високій завантаженості і інтенсивних процедурах, активно виділяються випаровування, це помітно знижує комфорт для майстра і клієнтів. Тим хто починає вдома, потрібно врахувати цей нюанс і провітрювати приміщення. У теплу пору року "домушникам" можна працювати на лоджії. Є варіант придбання портативної витяжки зі змінними фільтрами.

  • З плюсів: її можна використовувати як вдома, так і в салоні.
  • Мінуси: вона дорога.

Все ж оптимальним в домашніх умовах буде провітрювання, а в студіях - стаціонарна система вентиляції.

 

5. Залучення клієнтів

Останній, але найважливіший етап майстра по кератину - це пошук перших клієнтів.

Бюджетний спосіб: використання "сарафанного радіо", розміщення інформації на популярних дошках оголошень, місцевих форумах. Можна запартнеритися з прилеглими організаціями, фітнес центрами про взаємну безкоштовну рекламу один одного. Ви будете роздавати їх візитки, а вони - ваші.

Спосіб з вкладеннями: використовуємо таргетинг, контекстну рекламу, розміщуємо банери на білбордах поблизу вашої локації, запускаємо аудіорекламу в найближчих супермаркетах і чекаємо заповітну клієнтуру.

У висновку:

Щоб стати майстром з кератинового випрямлення і ботоксу волосся, потрібно пройти через перераховані етапи. Компанія Бразил-Проф допоможе з першими двома кроками. Ми надаємо можливість пройти різні варіанти навчань і придбати необхідні засоби для випрямлення.

Решта 3 пункти доведеться виконати самостійно, або звертатися до профільних фахівців за допомогою. Пам'ятайте! При належному підході, результат не змусить себе довго чекати. Бажаємо всім прямого волосся і відданих клієнтів.