Осінь є непростим періодом для нашого волосся. Вони ще не встигли пережити стрес, отриманий за літо, як вже почали страждати через авітаміноз. Тому їм необхідно обов'язково допомогти. Найкраще зробити це, звернувшись у салон краси і пройти курс відновлювальних процедур:

Ламінування

Ламінування волоссяПід час цієї процедури волосся ретельно очищають за допомогою спеціального шампуню, потім наносять протеїнову маску, поверх якої накладають ламінуючий склад. Ламінування захистить волосся від впливу лаку, холодного вітру, плойки для волосся. Після такої процедури шевелюра стає пишною, волосся виглядає блискучим, легко розчісується. Ефект триває до 3 місяців. Не підійде ця процедура лише власницям густого, жорсткого волосся.

Каутеризація

Каутеризація теж є відновлювальною салонною процедурою. Під час сеансу волосся миють м'яким протеїновим шампунем, після чого накладають на них сироватку і прогрівають феном або спеціальним утюжком. Після сушіння поверх сироватки наноситься протеїновий концентрат, який змивається через чверть години. Фінальним етапом процедури є обробка волосся препаратом, що запечатає лусочки на них. Ефект від каутеризації порівняно з результатом ламінування. Різниця полягає лише в тому, що волосся при цьому не просто запечатується, а практично повністю відновлює свою структуру.

Така процедура особливо рекомендована у випадках сильного пошкодження волосся. Каутеризацію слід проходити курсом протягом місяця, виконуючи процедуру раз на тиждень. Крім догляду в салоні, волосся повинне отримувати відповідний догляд і вдома. Зазвичай сильно пошкоджене волосся лікуюють методом гарячої каутеризації. З фарбуванням дана процедура абсолютно несумісна.

Стрижка гарячими ножицями

Стрижка гарячими ножицямиЦей метод відновлення найчастіше вибирається для догляду за довгим волоссям. Суть його полягає в стрижці, яка виконується спеціальними ножицями, нагрітими до певної температури. Завдяки такій стрижці зріз волосся запаюється, що дозволяє поживним речовинам і вологи утримуватися всередині нього довше. Після процедури волосся залишається гарним протягом двох місяців і довше.

Кератинове вирівнювання

Кератинове вирівнювання - салонна процедура, під час якої волосся, очищене спеціальним шампунем, обробляється кератиновим складом, потім висушується і розгладжується вирівнювачем. Під впливом температури кератиновий склад починає твердіти і утримувати волосся в прямому положенні. В результаті такої процедури волосся перестає пушитися, стає слухняним, гладким, блискучим. Підходить метод практично всім, результат від процедури зберігається практично півроку за умови правильного догляду за волоссям після неї. Тим, хто збирається на морський курорт, робити кератіновие випрямлення не варто: солона вода швидко зруйнує кератиновий шар, і результат від процедури швидко зникне. Не рекомендується звертатися до неї також під час вагітності та годування груддю, а ще - в будь-який інший період, коли волосся починає сильно випадати.