Сучасні стайлери відкривають для дівчат безмежні можливості зміни іміджу. Адже з ранку можна завити пружні локони або укласти м'які хвилі, а при бажанні взагалі перетворити пасма в рівну гладку поверхню шовку за допомогою вирівнювача. Але незалежно від того, який варіант ви вибираєте, не забувайте про турботу про пасма. Адже високі температури можуть зашкодити їм, якщо не використовувати спеціальний захисний засіб. Але як вибрати термозахист для волосся? Адже він буває зовсім різним — двофазний, кремовий, рідкий і навіть сухий термозахист. І як користуватися термозахистом для волосся? Спробуємо розібратися в цих питаннях більш детально.
Що таке термозахист і як він діє?
Перед тим як розбиратися, як наносити термозахист, варто з'ясувати, чим є такий продукт, і як він діє. Отже, основна його функція - зниження негативного впливу високих температур на пасма під час укладання. Якщо наносити термозахист при застосуванні будь-яких термічних приладів (в т.ч. фена, вирівнювача, електробігудів чи плойки), він сприяє зменшенн. пошкоджень волосяних стрижнів під час нагрівання.
Відомо, що регулярне гаряче укладання може завдати серйозної шкоди здоров'ю волосся, стати причиною підвищеної тьмяності та пористості, викликати пушіння і ламкість. Термозахисні засоби містять силікони та полімери, які мають низьку теплопровідність. Вони обволікають кожну волосину тонкою плівкою, яка захищає її від впливу тепла. Також така косметика може надавати й додатковий вплив, у тому числі:
- пом'якшувати пасма, живити їх та забезпечувати додаткове зволоження;
- надавати шовкової гладкості та здорового блиску;
- усувати статичну електрику;
- відновлювати пошкоджені пасма;
- забезпечувати захист від ламкості та січення.
Також є засоби для термічного захисту з фіксацією. Вони мають у собі додаткові воски чи полімери, які необхідні для моделювання зачіски.
Варто враховувати, що очікуваного результату можна досягти лише при використанні високоякісних продуктів. Але як перевірити термозахист для волосся? У мережі є чимало дивних порад — нанести їх на шкіру чи чек із магазину, а потім перевірити реакцію на гарячу температуру. Насправді такі тести є неінформативними — перевірити реакцію можна лише на волоссі. Можна замовити в інтернеті натуральні пасма волосся і випробувати термозахист на них - за візуальним станом локонів буде зрозуміла ефективність засобу.
Як правильно використовувати термозахист для пасм?
Отже, спробуємо розібратися, коли наносити термозахист на волосся. Насамперед необхідно ознайомитися з інструкцією виробника. Якщо ви вибрали хороший засіб від фена або від праски, на упаковці повинна бути детальна інформація про те, на яке волосся наносити термозахист. Наприклад, Ykas Therapy Hialuvit, рекомендовано наносити на вологі пасма, а спрей для випрямлення волосся на олійній основі – Soller Liso Extreme – на підсушені до 80%. Такі засоби, між іншим, входять до ТОП термозахисту для волосся.
Декілька порад про те, як правильно наносити термозахист на волосся:
- робіть акцент на кінчиках;
- тримайте засіб на відстані приблизно 20 см від волосся;
- пройдіться пасмами щіткою, щоб склад поширився максимально рівномірно;
- зачекайте 2-3 хвилини, перш ніж використовувати фен.
Багато дівчат питають, чи можна наносити термозахист на коріння волосся. Насправді це не рекомендовано, краще робити відступ. В іншому випадку коріння може виглядати неохайним.
Особливості застосування термозахисту при сушінні феном
Багато дівчат, які цікавляться, на яке волосся наносити термозахист, намагаються зрозуміти, чи є різниця в застосуванні такого засобу при укладанні феном або праскою (плойкою). Насправді деякі відмінності у догляді за волоссям у кожній із цих ситуацій справді є.
Термозахист наноситься відповідно до інструкції на упаковці. Якщо потрібно нанести засіб на вологе волосся, його перед цим варто трохи просушити - промокнути рушником. Після цього слід розпорошити засіб на локони й почекати, щоб він увібрався.
Щоб волосся не постраждало від високих температур, варто сушити його з поступовим переходом від середньої температури до високої. Такий прийом допоможе знизити ризик зневоднення.
Якщо ж йдеться про те, коли потрібно наносити термозахист на волосся перед укладанням праскою або плойкою чи після, то слід згадати, що такі методи укладання можуть використовуватися лише на сухому волоссі. Адже під дією високих температур волога, що залишилася у волоссі, буквально кипітиме і випаровуватиметься. Цей процес супроводжуватиметься руйнуванням кератинових волокон. Тому термозахист повинен так само наноситися на вологі локони, після чого потрібно просушити їх феном до повної сухості, а потім вже розпочинати укладку. Але сам принцип того, як наносити термозахист перед вирівнюванням чи після, ніяк не відрізняється від інших випадків його використання.
Інші аспекти використання термозахисту
З’ясувавши, чи можна наносити термозахист на сухе волосся, варто розібрати ще деякі аспекти використання такого засобу. Зокрема його сумісність з іншими доглядовими засобами. Насправді спреї для термічного захисту відмінно поєднуються з оліями, незмивним доглядом та іншою косметикою для волосся. Але важливо дотримуватися правильного порядку їхнього застосування.
Але що спочатку наносити термозахист чи олію? Олійку слід наносити після того, як локони повністю висохнуть, а термозахист - до цього. Також олія наноситься виключно на кінчики волосся.
Багато хто цікавиться, чим замінити термозахист для волосся. Хтось радить використовувати олії, хтось — народні засоби. Хорошим варіантом захисту буде арганова олія Felps Professional Argan Oil. Вона забезпечить ще й додаткове живлення пасмами.
Купити найкращий термозахисний засіб для волосся можна недорого в інтернет-магазині Brazil Prof. У нашому каталозі представлений широкий асортимент професійних засобів від перевірених брендів із заслуженою репутацією за приємною конкурентоспроможною ціною. Також у нас можна замовити й інші засоби для домашнього догляду — вартість усіх товарів повністю виправдана. Здійснюємо доставку по всій Україні.