Дівчата постійно намагаються виглядати ідеально, і сучасні досягнення косметології та перукарського мистецтва допомагають впоратися з таким непростим завданням. І важливою частиною ідеального образу є розкішне волосся. Щоб зробити неохайні або кучеряві пасма гладкими, красивими й сповненими блиску, можна провести кератинове випрямлення. Але чи можна фарбувати волосся після кератину? Як поєднати ці дві процедури? Спробуємо з’ясувати більш детально.

через скільки після кератину можна фарбувати волоссяУ чому суть кератинового випрямлення волосся?

Щоб зрозуміти, наскільки сумісні фарбування волосся і кератинове випрямлення, необхідно розібратися, що являє собою кожна з цих процедур. Кератинове випрямлення передбачає нанесення на локони засобів, у складі яких є молекули кератину. Завдяки особливій формулі вони вбудовуються в структуру волосяного стрижня, заповнюють порожнечі та сприяють вирівнюванню структури волосся. Крім того, у складі засобів для кератинового випрямлення містяться різні живильні компоненти, у тому числі олії, вітаміни, мінерали, корисні жири, рослинні екстракти та багато іншого. Завдяки їхньому застосуванню:

  • пасма стають здоровими, блискучими та еластичними;
  • відбувається розпрямлення локонів і неслухняних вихорів, волосся стає по-справжньому гладким, ідеально рівним і приємно шовковистим;
  • волосяний стрижень набуває внутрішню щільність і життєву силу, пасма стають товстішими, повністю зникає проблема січення по всій довжині, відбувається лікування надмірної ламкості.

Щоб кератин проник глибоко в структуру пасм майстер використовує вирівнювач. Гарячі температури допомагають зафіксувати результат і зробити так, щоб кожна волосина була вкрита тонким захисним шаром.

Ефект від кератинового випрямлення залежить від якості обраного засобу – дешеві товари з мас-маркету не можуть дати гарного результату. Тому адекватна ціна є маркером якості кератину.

Фарбування волосся: основні нюанси

чи можна фарбувати волосся після кератинуЩоб зрозуміти, через скільки можна фарбувати волосся після кератину, потрібно знати основні особливості процесу фарбування пасм. Основна мета даної процедури полягає у зміні кольору локонів, і для цього виробники скрупульозно працюють над особливостями складу фарб для волосся. Зазвичай до їхнього складу входять компоненти, які визначають їхню ефективність:

  1. Перекис водню. Виконує функцію окислювача та проявника. Забезпечує освітлення природного пігменту пасм. Використовується у різних типах фарб.
  2. Лужні компоненти. Піднімають лусочки кожного волосяного стрижня, виконують функцію підготовки пасм, щоб забезпечити проникнення всередину барвників.

Фарбування пасм передбачає заміщення природного пігменту волосся людини барвниками. Такий ефект стає можливим лише завдяки повному розкриттю лусочок волосся.

Чи можна фарбувати волосся після кератину?

Багато дівчат цікавляться, через скільки після кератину можна фарбувати волосся. Насправді протягом перших 2-3 діб після процедури краще уникати будь-яких дій із волоссям, тому що в цей час кератиновий шар ще продовжує фіксуватися. Що ще не можна робити після кератину? Не можна допускати попадання на волосся води, пасма навіть не можна заколювати або збирати у хвіст. Але невелика кількість терпіння дозволяє отримати дійсно розкішні локони.

Але все ж таки, через скільки після кератину можна робити фарбування? В результаті такого кератинового випрямлення відбувається міцне склеювання лусочок волосяного стрижня, а кожна волосинка при цьому ще й покривається тонким захисним шаром. А для успішного фарбування, як ми вже сказали, важливо, щоб структура пасма була максимально відкритою — лусочки були підняті. Якщо цього не буде, фарба для волосся після кератинового випрямлення просто не зможе проникнути всередину, і ефект від фарбування буде недостатнім, нерівномірним або навіть повністю відсутнім. Волосяні лусочки починають підніматися лише через 2-3 тижні після кератину, коли шар кератинових засобів потроху змиватиметься. Але що більше мине часу від кератинового випрямлення до фарбування, то краще.

Абсолютно такою ж буде відповідь і на питання, чи можна освітлювати волосся після кератину. Безумовно, освітлення можна проводити, але тільки після того, як шар кератину трохи зійде.

Чи можна фарбувати волосся незадовго до кератинового випрямлення?

Вивчивши питання про поєднання фарбування та кератину, багато дівчат вдаються до питання, чи можна фарбувати волосся перед кератином. І більшість майстрів сходяться на думці, що саме така послідовність процедур буде єдиним правильним варіантом. І навіть більше, кератин після фарбування допоможе зробити фарбоване волосся більш рівномірним за кольором, також він запечатає пігмент усередині волосків, що заважатиме його вимиванню. Щоб досягти відмінного результату, можна використовувати високоякісну фарбу для волосся Felps Color у поєднанні з професійним кератином Boomhair Professional Cacau Keratin або PerfectLiss Brazilian Keratin Tourmaline.

Щоб отримати оптимальний ефект, проводити фарбування варто за 3-4 дні до нанесення кератину. Але одночасно важливо пам'ятати, що після кератинового випрямлення пасма потребують особливого систематичного догляду, який допоможе збільшити термін дії кератину і зберегти здоров'я волосся. Важливу роль грає не тільки обмеження впливу на локони в перші дні після проведення процедури, а й регулярні процедури для догляду:

  • очищення за допомогою безсульфатного шампуню;
  • системне застосування кондиціонера чи бальзаму для волосся;
  • додатковий догляд за допомогою масок та інших продуктів.

Комплексний догляд забезпечить не лише триваліший ефект від кератину, а й, закономірно, підтримання кольору волосся. Після кератинового випрямлення можна використовувати термоінструменти для укладання — вони не знаходяться під забороною.

А купити все, що потрібно для кератинового випрямлення або фарбування пасм, можна недорого в інтернет-магазині Brazil Prof. Ми зібрали відмінний асортимент товарів від найкращих виробників. У нас можна замовити фарбу для волосся та окислювачі, а також високоякісний термозахист для пасм за приємною конкурентоспроможною ціною. Здійснюємо доставку по Україні.