В останні роки кератинове випрямлення стало однією з найпопулярніших бьюті-процедур для волосся. І це не дивно, адже кератин допомагає за короткий час зробити локони дійсно доглянутими, перетворюючи неохайні пухкі і ламкі пасма в гладне полотно красивого блискучого важкого волосся. Але за всієї популярності такої процедури, далеко не кожна дівчина розуміється на правилах догляду за локонами до кератину і після нього. Спробуємо розібратися, що не можна робити після кератинового випрямлення та перед цією процедурою детальніше.

Що не можна робити перед кератиновим випрямленням?

Насправді про те, що не можна робити перед кератиновим випрямленням, повинен розповісти майстер, до якого ви записуєтеся на процедуру. Але нерідко буває таке, що ці поради забуваються чи мають дуже розпливчастий характер. Тому інформацію потрібно структурувати. Перед кератиновим випрямленням не можна:що не можна робити після кератинового випрямлення

  • нарощувати волосся – краще відкласти цю процедуру на 1,5-2 тижні після кератину;
  • фарбувати волосся - радикальну зміну кольору або змивку можна проводити тільки за 2-3 місяці до кератину, а просте фарбування - за 2-3 тижні, якщо пофарбується безпосередньо перед процедурою колір може стати неоднорідним і світлішим (зникає до 3 тонів);
  • не наносити засоби для укладки - компоненти гелю, пінки або лаків важко змиваються і можуть порушити ефективність випрямлення.

Щодо питання миття голови, то в будь-якому випадку до майстра варто приходити з чистими локонами — це питання етики та поваги до людини. Але не варто мити локони безпосередньо перед процедурою - можна зробити це напередодні, якщо у вас не занадто жирне волосся, або за кілька годин до призначеного часу.

На яке волосся кератин не роблять?

Також дуже актуальним є питання про те, на яке волосся не можна робити кератин. Така процедура не проводиться на короткій стрижці - мінімальна довжина волосся має бути 8-10 см, оскільки майстер повинен відступити від коріння близько 2 см, щоб не нашкодити шкірі голови. Також кератин не роблять, якщо волосся дуже сильно випадає. Серед інших протипоказань до процедури:

  • наявність ушкоджень на шкірі голови;
  • дерматологічні захворювання шкіри голови;
  • алергії на хімічні компоненти.

Щодо можливості проведення процедури під час вагітності, то допустимість кератинового випрямлення залежить від особливостей конкретного складу.

Що не можна робити після кератинового випрямлення у перші три дні?

Список того, що не можна робити після кератинового випрямлення, не дуже великий, але дуже важливо враховувати рекомендації для збереження відмінного ефекту і привабливого зовнішнього вигляду протягом тривалого часу. У перші три доби не можна:

  1. Мити голову, мочити пасма, перебувати в умовах з підвищеною вологістю, потрапляти під дощ тощо. Кератин повинен остаточно затвердіти в структурі волосся, і будь-яка вода здатна порушити перебіг цього процесу. Якщо все ж таки локони не вдалося вберегти, потрібно негайно просушити їх і пройтися по них праскою.
  2. Збирати волосся в хвіст, використовувати гумки та шпильки. Будь-який тиск на пасмі може призвести до появи заломів. Більшість фахівців не радять навіть заправляти волосся за вухо у перші кілька днів, щоб уникнути появи неохайної хвилі.
  3. Застосовувати стайлінгові засоби та будь-яку косметику для волосся. На цьому етапі закріплення кератину будь-яка хімія та природні засоби можуть порушити цей процес.
  4. Ще один момент того, що не можна робити з волоссям після кератинового випрямлення - його не можна піддавати тертю, у тому числі і під час відпочинку. Тому, плануючи похід до майстра на процедуру, потрібно відразу купити шовкову або сатинову наволочку, якою локони будуть легко ковзати.

Що не можна робити після кератину у наступні дні?

що не можна робити після кератинуЧерез три дні список того, що не можна робити після кератинового випрямлення волосся, стає трохи іншим. Зокрема, не рекомендується:

  • мити волосся звичайним шампунем – потрібно купити спеціальну косметику для догляду без сульфатів у складі;
  • сушити волосся природним шляхом - використання фена буде підтримувати ефект випрямлення, але пасма потрібно обов'язково обробляти термозахистом;
  • відвідувати лазню чи сауну;
  • купатися в басейні, річці чи морі без шапочки для захисту волосся;
  • застосовувати домашні маски для волосся - краще віддати перевагу професійним засобам, призначеним для використання після кератинового випрямлення;
  • забувати про незмивні захисні засоби - вони склеюють лусочки волосся і додатково продовжують ефект процедури.

Багато хто також впевнений, що не можна робити після кератину завивку за допомогою плойки або укладок для надання об’єму. Насправді ці процедури не протипоказані — вони не порушують стан волосся за дотримання правил безпеки та використання термозахисту.

Отже, ми розібралися, що не можна робити після процедури кератинового випрямлення. А купити справді якісні засоби з кератином та замовити шампуні, маски, термозахист та іншу косметику для волосся можна в інтернет-магазині Brazil-Prof. Тут зібрано відмінний асортимент товарів виробництва ТОП-бразильських виробників, які заслужили любов і довіру користувачів високою якістю та ефективністю своєї продукції. Досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням ваших потреб і при необхідності підкажуть, що не можна робити при кератиновому випрямленні. Здійснюється доставка по всій Україні, в т.ч. у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші населені пункти.