Догляд за волоссям - це дуже цікава і актуальна тема для роздумів. Хвилює вона велику кількість жінок. Мати здорове волосся - це значить перебувати в гарному настрої, посміхатися і бути щасливим. На жаль, не у всіх виходить доглядати за своїм волоссям правильно. І в сьогоднішній статті будуть дані поради, дотримання яких допоможе жінкам мити і сушити волосся правильно, допоможе повернути волоссю минулу красу і блиск.

Для того, щоб не псувати своє волосся в процесі щоденного догляду, необхідно розібратися з тим, який у жінки тип волосся. Залежно від цього типу потрібно вибрати собі шампунь і бальзам. Засоби не обов'язково повинні бути дорогими і фірмовими. Головне, щоб вони дійсно підходили по типу волосся. Саме в нашому інтернет-магазині BRAZIL PROF у вас є можливість підібрати якісні товари для догляду за волоссям в домашніх умовах.

Догляд за волоссямдомашній догляд за волоссям

 1. Мити голову потрібно не частіше, ніж раз в два дні. Якщо робити це кожен день, то волосся і шкіра голови звикнуть до цього. Від звички мити голову день у день складно позбутися. Та й взагалі не варто змивати захисний шар, який утворюється на шкірі голови.
 2. Щоб максимально зберегти волосся під час миття, потрібно вибирати теплу температуру води. Вода не повинна бути гарячою чи холодною. Контрастний душ волоссю так само здоров'я не додасть. Бальзам слід наносити на чисте і вологе волосся. Витримувати його на волоссі необхідно не менше п'яти хвилин. Інакше ефект відновлення і оздоровлення помітно не буде. Поки бальзам витримується на волоссі, можна робити собі масаж голови. Просто руками масажувати і погладжувати волосся біля коріння.
 3. Дуже важливо купити собі хороший гребінець. У кожної жінки свої переваги щодо гребінця. Головне, щоб він не виривав волосся і добре масажувалв шкіру голови. Розчісувати волосся потрібно з кінців, поступово переходячи до коріння волосся. Мокре волосся розчісувати не варто. У такому стані їх легко можна пошкодити.

Дуже важливо стежити за такими моментами:

 • звести до мінімуму використання приладів, створених для укладання волосся;
 • відрізати посічені кінці, не гнатися за довжиною;
 • при запущених станах звертатися до лікарів і фахівців в області догляду за волоссям;
 • намагатися вживати в їжу здорові продукти, пити два літри рідини в день;
 • частіше гуляти і дихати свіжим повітрям;
 • не освітлювати волосся і не робити експерименти з фарбуванням волосся в різні кольори в домашніх умовах;
 • не робити хімічну завивку в сумнівних перукарнях;
 • не робити нарощування волосся.

  Дуже не доглянуто виглядає волосся, коли явно видно відросле коріння волосся. Тому потрібно фарбувати волосся раз на місяць і не допускати відрослого коріння. Це стосується тих жінок, які фарбуються.

  Існує ще один важливий момент. Він полягає в тому, що волосся має властивість змінювати свій тип. І перетворюється з жирних в сухі або навпаки. Головне, не упустити цей момент, щоб вчасно поміняти доглядаючі засоби. З відновленням волосся в домашніх умовах вам допоможуть впоратися натуральні засоби для волосся від компанії BRAZIL PROF!