Багато дівчат мріють про красиве і міцне волосся, ретельно підбирають індивідуальний спосіб догляду за ним відповідно до його структури та стану. Не менш важливими є і салонні процедури догляду, які часто передбачають особливі правила. Як правильно доглядати за волоссям? Про це ми розповідаємо у статті нижче. Ми спеціально підібрали доступну інформацію про правильний догляд за волоссям після кератину, ботоксу, а також нюанси домашнього догляду як за здоровим, так і пошкодженим волоссям.

Догляд за волоссям після кератину

догляд за пошкодженим волоссямВідразу після процедури кератинового випрямлення не можна мити волосся протягом 2-3 днів, не стригти його і не зав'язувати в тугий хвіст. Зверніть увагу, чи не деформується волосся, наприклад, після кількох годин лежання на подушці. Якщо так, то варто випрямити його випрямлячем. Волосся в жодному разі не можна мочити 2-3 дні (не відвідувати басейн та сауну). Після цього початкового періоду догляд насправді досить простий. Основні тонкощі:

  • ефективно мінімізувати кількість креатину, що вимивається з волосся;
  • забезпечити волосся кератином разом із косметикою.

Для збереження ефекту випрямлення варто використовувати засоби, багаті кератином. В інтернет-магазині brazil-prof.com представлені професійні шампуні для волосся після кератину, завдяки яким ви довше насолоджуватиметеся своїм блискучим, гладким, прямим волоссям.

Догляд за волоссям після ботоксу

Правильний догляд після ботоксу волосся – це основа збереження пасом у хорошому стані якомога довше. Головне - ретельно дотримуватися інструкцій, які ви отримали після виходу із салону. Вам дуже важливо знати, яка косметика на основі ботоксу для волосся підійде найкраще.

Про що важливо пам'ятати:

  1. Протягом кількох годин після процедури не носіть головний убір та не заплутуйте/зав'язуйте волосся.
  2. Наскільки це можливо, намагайтеся уникати вологи – дощу, сауни, інтенсивних фізичних вправ (надмірне потовиділення може зашкодити лікуванню).
  3. Намагайтеся не використовувати випрямлячі та фени, а якщо вам необхідно їх використовувати, не забудьте нанести на волосся термозахисний засіб.
  4. Не відвідуйте басейн протягом кількох днів. Пізніше, також під час купання в морі, надягніть шапочку для душу і ретельно промийте волосся після купання водопровідною водою (хлорована та солона вода можуть скоротити дію ботоксу).
  5. Не фарбуйте волосся після ботоксу.

Який шампунь після ботоксу буде найкращим? Косметика для волосся після спеціалізованої обробки не повинна містити сильнодіючих мийних засобів, спиртів, парабенів та консервантів. Переконайтеся, що косметичний засіб для волосся м'який, натуральний і має простий склад. Варто придбати шампунь, що містить рослинні екстракти.

Догляд за волоссям після нанопластики

Правильний догляд за волоссям у домашніх умовах після нанопластики має вирішальне значення для стійкості всієї процедури. Засоби, що використовуються, здатні продовжити або скоротити ефект, який зазвичай зберігається до 6 місяців, а при ретельному догляді - навіть до 9! Тому зосередьтеся на усвідомленому догляді за волоссям, що складається з шампунів, кондиціонерів та масок:

  • Шампунь після нанопластики повинен підходити для щоденного миття голови після салонних процедур. Про звичайний, аптечний шампунь не може бути й мови - після його використання волосся гарантовано знову почне плутатися і витися, оскільки речовини, що розгладжують, просто вимиваються. Шампуні мають бути натуральними за складом – без SLS, парабенів, спирту та солі.
  • При виборі кондиціонера варто звернути увагу на те, щоб у складі не було силіконів, а якщо зачіска потребує обтяження, найкраще для цієї мети вибирати олії для волосся. Кондиціонер допомагає заповнити дефіцит речовин, що відновлюють пасма, тому важливо регулярно використовувати його разом з шампунем.

Також пам'ятайте, що не можна лягати спати з мокрим волоссям. А сушити волосся феном потрібно після кожного миття, спрямовуючи потік повітря зверху донизу.

Як правильно доглядати волосся в домашніх умовах

Основні правила догляду:

  1. Очищення шкіри голови та волосся.
  2. Використання кондиціонерів, масок та бальзамів для волосся.
  3. Правильне сушіння волосся.
  4. Використання додаткових засобів, що не змиваються.

Перший етап: миття.

Для даного етапу ми використовуємо шампунь, кожна дівчина сама вибирає, який шампунь їй використовувати, але якщо ваше волосся тонке, сухе, ламке, пофарбоване, ви регулярно робите процедури кератинового випрямлення або ботокса, то вам варто вибирати шампунь без SLS.

Багато дівчат наливають шампунь прямо на голову та в одну точку. Так робити не можна, адже ви ризикуєте пересушити волосся, витрата засобу зростає. Правильно - видавлювати максимальну кількість мийного засобу на долоню, пінити й наносити на шкіру голови, повторювати, якщо необхідно. Волосся намилювати шампунем не потрібно!

Після того як помиєте шкіру голови, просто розподіліть піну, що виділяється, з коренів волосся по всій довжині та змийте все водою. Цього достатньо для очищення волосся. Процедуру миття можна повторювати двічі, якщо не кожен день миєте голову, а через день або вона досить сильно забруднена.

Кондиціонери, маски та бальзами

Розглянемо різницю між ними. Завдання кондиціонера - закрити лусочки після того, як помили голову з шампунем, зробити волосся візуально красивим, гладким і блискучим.

Маска і бальзам відрізняються тим, що час їхнього впливу на волосся зазвичай довший, ніж у кондиціонера, внаслідок чого вони більше спрямовані на догляд. Різниця їх у тому, що бальзами зазвичай використовуються для розсипчастості та об'єму, а маски живлять та зволожують волосся.

Правильний догляд за волоссям складається з наступних дій:

  • Шампунь – кондиціонер – використовуємо зазвичай;
  • Шампунь – маска – кондиціонер – використовуємо 1-2 рази на тиждень.

У другому випадку кондиціонер використовується для того, щоб закрити лусочки, оскільки маска цією властивістю не володіє.

Сушіння волосся

Сушити феном обов'язково. Переважно теплим повітрям, просушуючи волосся добре, до повного висихання, розчісуючи волосся гребінцем.

Забороняється:

  • тримати рушник на голові понад 5 хвилин;
  • лягати спати з мокрою головою;
  • сушити волосся природним шляхом;
  • зав'язувати та заколювати вологе волосся.

Потрібно додати, що до сушіння волосся можна використовувати різні доглядові сироватки, флюїди, щоб потім не зіпсувати укладку. А після сушіння можна використовувати масляні незмивні засоби, які мають як властивості догляду, так і просто надають блиску і розсипчастості, що залежить від їхнього складу, оскільки вони можуть бути з вмістом натуральних масел або силіконів.

Догляд за пошкодженим волоссям

догляд волоссяЩоб волосся стало здоровим і красивим, перш за все потрібно забезпечити правильний і дбайливий догляд за ним. Для покращення ефекту можна придбати в нашому магазині Brazil-Prof спеціальні засоби догляду за пошкодженим волоссям. Такі засоби живлять вітамінами та оліями сухі та ламкі типи волосся.

 Всі дії, які будуть застосовуватися до волосся, наприклад: розчісування, укладання або миття голови потрібно виконувати легкими, не швидкими, масажними рухами. При використанні шампуню завжди потрібно використовувати допоміжні засоби – кондиціонер та маску. Розчесати мокре волосся буде набагато простіше за допомогою кондиціонера для волосся.

Якщо волосся виглядає тьмяним і сухим можна скористатися засобами, в яких присутні такі речовини як провітаміни та протеїни. Деякі шампуні вже мають такі речовини. Тонке та сухеі волосся рекомендується відновлювати за допомогою таких засобів як протеїни шовку, зволожувачі, пантенол, алое вера, гліцерин. Щоб захистити ламке волосся можна використовувати спеціальні рослинні олії. У косметичних рослинних оліях у складі присутні компоненти макадамі, шипшини, олії Ши та аргонова олія. Використовуючи такі засоби, волосся покривається захисною плівкою, зростає рівень відновлення сухих кінчиків. Що у майбутньому надасть гарного блиску та здорового вигляду.

Найчастіше волосся псується при неправильному укладанні. Коли волосся проходить етап миття шампунем воно набухає, а потім стає чутливим. Не рекомендується застосовувати техніку інтенсивного витирання волосся, краще закрутити рушник на волоссі. Перше розчісування найкраще робити гребінцем з рідкісними зубцями. Якщо є вільний час, рекомендується сушити волосся, не використовуючи фен. Але якщо сушіння має бути швидким найкращим буде використання середньої швидкості та температури на фені. Рекомендується не використовувати дуже часто інструменти для укладання волосся. Якщо волосся вже пошкоджене – то наступні фарбування завдадуть додаткової шкоди. Якщо потрібно змінити тон волосся найкраще використовувати спеціальні тонуючі засоби. Шкода від таких засобів буде мінімальною.

Додаткові поради щодо догляду за волоссям від Brazil-Prof

Важливо подбати про те, чим ми розчісуємо волосся. На ринку існує багато різних гребінців, але підбирати його потрібно індивідуально, залежно від типу свого волосся та комфорту використання. Існують щітки з натуральною та штучною щетиною, дерев'яні гребені або масажні щітки з дерев'яними зубцями, гребені з ненатуральних матеріалів.

В чому різниця?

Натуральна або штучна щітка внаслідок гнучкості своїх щетинок не вириває волосся і не здійснює токсичного впливу на шкіру голови. Дерев'яні гребінці з рідкими зубцями слід вибирати власницям сухого і ламкого волосся, також вони добре впораються з вологим волоссям. Важливо вибрати дерев'яний гребінець гарної якості – з обробленою гладкою поверхнею. Якщо бачите на своїй дерев'яній щітці задирки, що стирчать, можете сміливо викидати її, вона не подружиться з довгим і доглянутим волоссям.

Щітки із пластику та інших ненатуральних матеріалів теж хороші. Їх легко мити, ковзаючі зубці не вириватимуть волосся. Методом спроб і помилок ви обов'язково знайдете свою ідеальну щітку, яка допоможе вашому догляду за волоссям. Варто приділити увагу положенню волосся під час сну, особливо це стосується дівчат з довгим та/або неслухняним волоссям. Варто зав'язати його у нетугу косу, щоб не травмувати волосся тертям. Не забувайте також захищати волосся у спекотний та холодний час.